Adele ma szansę zaśpiewać na urodzinach Michele Obamy! [VIDEO]

2013-03-11 19:46

Adele otrzymała propozycję występu na pięćdziesiątych urodzinach Michele Obamy! Adele nie będzie jedyną wokalistką, która uświetni swoim występem tę uroczystość. Oprócz niej dla żony prezydenta USA zaśpiewa także Beyonce! Zobacz największe przeboje wokalistek na Eska.pl!

Adele zaśpiewa podczas urodzin Michele Obamy? To możliwe! Adele i Beyonce otrzymały propozycję występu na pięćdziesiątych urodzinach Pierwszej Damy, które odbędą się w styczniu 2014 roku. Michele Obama uwielbia piosenki Adele i Beyonce, dlatego od dawna marzyła o zaproszeniu ich na swoją uroczystość. Adele potwierdziła już swoją obecność i jak sama przyznała czuje się zaszczycona, że Michele chciałaby posłuchać właśnie jej piosenek!

Zobacz na Eska.pl Adele zaśpiewała Skyfall i wygrała statuetkę za Najlepszą Piosenkę

Zobacz na Eska.pl Adele


Ostatnie miesiące są dla Adele wyjątkowo udane. Wokalistka otrzymała Oscara 2013 za piosenkę Skyfall z filmu o przygodach Agenta 007.

Zobacz Skyfall - AdeleZobacz Telephone - Beyonce ft. Lady GagaNie czytałeś jeszcze?

Nickelback wystąpią w Polsce!

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze