Adele i Robbie Williams zaśpiewają razem? To możliwe! [VIDEO]

2013-03-24 13:15

Adele i Robbie Williams zaśpiewają w duecie? To możliwe! Wokaliści podczas gali Oscarów 2013 rozmawiali na temat nagrania wspólnego singla. Jeżeli zdecydują się na współpracę, możemy spodziewać się hitu na miarę Skyfall, czy Candy!

Adele i Robbie Williams planują nagranie wspólnej piosenki. Chociaż wokalistka nie przepada za śpiewaniem w duetach, podczas jednego z wywiadów wyznała, że chętnie nagrałaby wspólny singiel z Robbiem Williamsem! Wiele wskazuje na to, że już niebawem usłyszymy ich wspólną piosenkę. Utwór ma szansę znaleźć się na nowej płycie wokalisty, nad którą rozpoczyna pracę.

>>>KONKURS. Wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera na Eska.pl

Ostatnie miesiące są dla Adele wyjątkowo intensywne. Chociaż jeszcze wiosną 2012 zapowiadała przerwę w karierze, teraz nic nie wskazuje na to, że zniknie z muzycznej sceny. Pasmo sukcesów wokalistki trwa. W lutym otrzymała Oscara za piosenkę Skyfall z filmu o przygodach Agenta 007! Jeżeli Adele zaśpiewa z Robbiem, ich wspólny singiel z pewnością będzie hitem!

Zobacz Skyfall - AdeleZobacz Candy - Robbie WilliamsNie czytałeś jeszcze?

X FACTOR. Monika Kazyaka oczarowała jurorów X Factor

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze