Adele Hello bez autotune? Jak brzmi nowa piosenka Adele bez retuszu? To prawdziwy HIT INTERNETU

2015-11-01 9:11
Adele
Autor: print screen YouTube Adele

Hello Adele bez autotune? Jak brzmi nowa piosenka Adele bez 'poprawiania'. Internauci znają już odpowiedź na to pytanie. W sieci pojawił się krótki, ale bardzo ciekawy fragment Hello bez retuszu. Ciężko przesłuchać go do końca - jest aż tak źle. Adele bez autotune to prawdziwy HIT INTERNETU 2015!

Adele - Hello bez poprawek? Jak brzmi 'oryginalne' nagranie piosenki Hello Adele przed poddaniem go procesowi autotune? Nad odpowiedzią na to pytanie zastanawiało się wielu internautów. Oczywiście jest to strzeżona tajemnica wytwórni i samej artystki, a do 'surowych' nagrań jest naprawdę ciężko dotrzeć. Co w takiej sytuacji postanowili zrobić złośliwi internauci? Otóż w kilka dni po premierze kawałka Hello Adele do sieci trafiło fragment tej piosenki bez ulepszenia autotune'm. Film opatrzony jest tytułem leaked, co mogłoby sugerować, iż jest to nagranie wykradzione przez hackerów (możecie go odsłuchać poniżej tego artykułu). 

>> Mega wpadka Marcina Prokopa na wizji: pękły mu spodnie! Jest video :)

Adele bez autotune - czy to nagranie jest prawdziwe? 

Nie! Filmik Adele Hello No Autotune Leaked to spreparowane przez internatów nagranie, na którym do teledysku artystki podłożono okropnie fałszujący kobiecy wokal. Efekt jest bardzo zabawny, ale należy pamiętać, że jest to jedynie żart. Naszym zdaniem - całkiem udany ;) 

Oryginalne wykonanie utworu Hello - jedyna i prawdziwa wersja tej piosenki :) 

 

Tak natomiast prezentuje się nagranie Adele Hello No Autotune Leaked. Poniższe nagranie to czysta KPINA internautów z nowej piosenki autorki hitu Skyfall. Fałszujący głos nie jest głosem Adele 

Tuż po opublikowaniu nowego teledysku i piosenki Adele w sieci pojawiło się wiele przeróbek. Ktoś wpadł na pomysł połączenia Hello Adele z utworem Hello Lionela Richi: 

 

KSW 32: gdzie się odbędzie, kiedy, czy będzie transmisja na PPV? Nowe szczegóły kolejnej gali KSW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze