Adamek - Abell walka 2018: KIEDY, GDZIE, O KTÓREJ, TRANSMISJA, WYNIK

2018-04-21 22:39
Adamek - Abell walka 2018: KIEDY, GDZIE, O KTÓREJ, TRANSMISJA, WYNIK
Autor: fot. TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Adamek - Abell walka 2018: KIEDY, GDZIE, O KTÓREJ, TRANSMISJA, WYNIK

Adamek - Abell to jedna z najciekawszych walk w 2018 roku! Kiedy, gdzie i o której oglądać starcie naszego boksera? Czy transmisja za darmo będzie udostępniona?

Adamek - Abell walka 2018: kiedy, gdzie, o której, to trzy podstawowe informacje, jeśli chodzi o hitowe starcie bokserskie. Mamy nadzieję, że Góral utrzyma dobrą pasę, po wygranej z Kassim oraz Haumono i wygra ten pojedynek. Gdzie walka Adamek Abell online za darmo i w TV na żywo? Transmisja bezpłatnie nie będzie udostępniona. Za obraz z Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, będzie trzeba zapłacić. 

Adamek - Abell walka 2018: kiedy, gdzie

Walka Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) - Joey Abell (34-9, 32 KO), to jedno z najgorętszych starć - jeśli nie całego roku, to na pewno pierwszej połowy. Zawodnik z Żywca spróbuje pokonać boksera, który we wrześniu 2017 roku pokonał Krzysztofa Zimnocha. Starcie odbędzie się na Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Częstochowie już 21 kwietnia 2018 roku.

Adamek - Abell walka 2018: o której?

O której walka Adamka 2018? Wiele osób zadaje te pytanie, bo tak naprawdę ciężko jest znaleźć na nie odpowiedź. Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty zaczyna się o godzinie 17:45. W oczekiwaniu na walkę wieczoru, zobaczymy siedem innych elektryzujących starć. Można się spodziewać, że walka Adamek - Abell odbędzie się po godzinie 22:00. Radzimy jednak wcześniej odpalić transmisję.

Polsat Boxing Night 2018 - karta walk, bilety, data, miejsce

Autor: brak danych

  Polsat Boxing Night 2018 - karta walk, zawodnicy, bilety, data i miejsce to najważniejsze informacje w przypadku kolejnego bokserskiego święta. Gala, której organizatorem jest Mateusz Borek odbędzie się pod hasłem Noc Zemsty. Wśród bokserów, któ

Adamek - Abell: online, stream

Gdzie oglądać Adamek vs. Abell online, czyli w internecie za darmo? Jedyną opcją, by oglądać galę jest transmisja w systemie PPV. Możecie wykupić dostęp na platformie Ipla TV. Koszt, tak samo jak w przypadku KSW, wynosi 40 zł. 

Adamek walka 2018: TRANSMISJA TV

Podobnie, jak w przypadku transmisji w internecie, za obraz w telewizji będzie trzeba zapłacić. Dostęp do gali w PPV mogą zamówić użytkownicy Cyfrowego Polsatu.

KSW 44 - WALKI, KARTA WALK. Kto walczy na KSW 44 w Gdańsku 9.06.2018?

Autor: brak danych

KSW 44 w Gdańsku to ze względu na walki - pozycja obowiązkowa w kalendarzu kibica sportów walki! Kto walczy na KSW 44? Karta walk do sprawdzenia na ESKA.pl

 

Najnowsze