Adamek - Abell walka 2018: KIEDY, GDZIE, O KTÓREJ, TRANSMISJA, WYNIK

2018-04-21 22:39
Adamek - Abell walka 2018: KIEDY, GDZIE, O KTÓREJ, TRANSMISJA, WYNIK
Autor: fot. TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Adamek - Abell walka 2018: KIEDY, GDZIE, O KTÓREJ, TRANSMISJA, WYNIK

Adamek - Abell to jedna z najciekawszych walk w 2018 roku! Kiedy, gdzie i o której oglądać starcie naszego boksera? Czy transmisja za darmo będzie udostępniona?

Adamek - Abell walka 2018: kiedy, gdzie, o której, to trzy podstawowe informacje, jeśli chodzi o hitowe starcie bokserskie. Mamy nadzieję, że Góral utrzyma dobrą pasę, po wygranej z Kassim oraz Haumono i wygra ten pojedynek. Gdzie walka Adamek Abell online za darmo i w TV na żywo? Transmisja bezpłatnie nie będzie udostępniona. Za obraz z Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, będzie trzeba zapłacić. 

Adamek - Abell walka 2018: kiedy, gdzie

Walka Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) - Joey Abell (34-9, 32 KO), to jedno z najgorętszych starć - jeśli nie całego roku, to na pewno pierwszej połowy. Zawodnik z Żywca spróbuje pokonać boksera, który we wrześniu 2017 roku pokonał Krzysztofa Zimnocha. Starcie odbędzie się na Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Częstochowie już 21 kwietnia 2018 roku.

Adamek - Abell walka 2018: o której?

O której walka Adamka 2018? Wiele osób zadaje te pytanie, bo tak naprawdę ciężko jest znaleźć na nie odpowiedź. Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty zaczyna się o godzinie 17:45. W oczekiwaniu na walkę wieczoru, zobaczymy siedem innych elektryzujących starć. Można się spodziewać, że walka Adamek - Abell odbędzie się po godzinie 22:00. Radzimy jednak wcześniej odpalić transmisję.

Polsat Boxing Night 2018 - karta walk, bilety, data, miejsce

Autor: brak danych

  Polsat Boxing Night 2018 - karta walk, zawodnicy, bilety, data i miejsce to najważniejsze informacje w przypadku kolejnego bokserskiego święta. Gala, której organizatorem jest Mateusz Borek odbędzie się pod hasłem Noc Zemsty. Wśród bokserów, któ

Adamek - Abell: online, stream

Gdzie oglądać Adamek vs. Abell online, czyli w internecie za darmo? Jedyną opcją, by oglądać galę jest transmisja w systemie PPV. Możecie wykupić dostęp na platformie Ipla TV. Koszt, tak samo jak w przypadku KSW, wynosi 40 zł. 

Adamek walka 2018: TRANSMISJA TV

Podobnie, jak w przypadku transmisji w internecie, za obraz w telewizji będzie trzeba zapłacić. Dostęp do gali w PPV mogą zamówić użytkownicy Cyfrowego Polsatu.

KSW 44 - WALKI, KARTA WALK. Kto walczy na KSW 44 w Gdańsku 9.06.2018?

Autor: brak danych

KSW 44 w Gdańsku to ze względu na walki - pozycja obowiązkowa w kalendarzu kibica sportów walki! Kto walczy na KSW 44? Karta walk do sprawdzenia na ESKA.pl

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze