Adam Stachowiak w romantycznym teledysku do singla Jesteś Wszystkim

i

Autor: Materiały prasowe Adam Stachowiak Adam Stachowiak w romantycznym teledysku do singla Jesteś Wszystkim

Adam Stachowiak w romantycznym teledysku do singla Jesteś Wszystkim

2020-12-21 16:04

Adam Stachowiak dał się poznać widzom i słuchaczom dzięki siódmej edycji The Voice Of Poland. W programie przedstawił m.in. swoją autorską kompozycję Mamo, która odniosła spektakularny sukces. Więcej szczegółów w artykule poniżej.

Adam Stachowiak w romantycznym teledysku do singla Jesteś Wszystkim. Artysta wydał singiel Mamo, który pokrył się platyną, a teledysk wyświetlono w serwisie YouTube ponad 23 miliony razy. Wielkim powodzeniem cieszyły się także piosenki Wracam co noc oraz Utopieni. W czerwcu 2020 Adam zaprezentował kolejny singiel, „Dotrę na szczyt”, który w ciągu dwóch tygodni od premiery dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniu TOP 20 Vevo Polska, a także przekroczył wynik pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Wokalista po raz kolejny pokazał swoją romantyczną duszę w singlu Jesteś Wszystkim.

ESKA XD #012

Adam Stachowiak - teledysk Jesteś Wszystkim

Utwór opowiada o bezwzględnej miłości, o miłości aż po grób. W klipie u boku Stachowiaka wystąpiła I Vice Miss Dolnego Śląska - Agata Michalak. Scenariusz do klipu napisała żona artysty - Anna Stachowiak, a za zdjęcia odpowiada Karolina Werstler. Adam Stachowiak za każdym razem budzi duże emocje wśród swoich fanów w Internecie. Jak mówi artysta w rozmowie z ESKA.pl, to jeden z ważniejszych klipów w jego karierze i bardzo się cieszy, że może oddać go w ręce swoich fanów:

Nareszcie po trzech miesiącach od premiery powstał teledysk do tego utworu. Bardzo się cieszę. Wyszło romantycznie i wzruszająco. Scenariusz do teledysku napisała moja żona Ania, jednak ona nie mogła wystąpić ze mną, ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa i każdy wysiłek jest w tej chwili niewskazany. Wspólnie zaprosiliśmy do klipu modelkę - I Vice Miss Dolnego Śląska 2020 - Agatę Michalak. Całość wyreżyserowała Karolina Werstler, a zdjęcia zrealizowaliśmy w polskich górach - powstał piękny obrazek!