Adam Security

i

Autor: Facebook/Fame MMA

Adam Security - wiek, wzrost, waga, pochodzenie, MMA, walka. Kim jest Adam Bartfai?

2023-12-08 15:12

Pracuje jako ochroniarz, a siłownia to jego drugi dom. Jego nieoczywiste nagrania do hitów disco polo sprawiły, że zebrał rzeszę wspierających fanów. Są jednak osoby, które mogą nie kojarzyć nowego zawodnika Fame MMA. Warto przybliżyć sobie jego sylwetkę ponieważ jesteś,my przekonani, że Adam Security zrobi sporo zamieszanie.

Adam Security - wiek, wzrost, waga, pochodzenie, MMA, walka, to najczęściej pojawiające się słowa obok nazwiska związanego z nową formułą Fame MMA. Okazuje się, że jego ksywka nie wzięła się z przypadku. Adam Bartfai jest najpopularniejszym ochroniarzem z TikToka. Jego materiały, w krótkim czasie podbiły popularną platformę i stały się prawdziwymi viralami. Nowy zawodnik Fame MMA Reborn 2023 tworzy lifestylowe nagrania, które łączy z kontrastowym i nieoczywistym podkładem muzycznym. Wiele osób zdziwiło się, gdy pojawiło się oficjalne ogłoszenie dotyczące tego, że Adam wstępuje w szeregi Fame MMA. Wszystko ze względu na to, że ochroniarz, choć posiada naprawdę imponującą sylwetkę, nie ma żadnego dorobku sportowego.

ZADYMA GROMADZKI UJAWNIA CO USŁYSZAŁ OD WŁODARZY FAMEMMA

Adam Security - wiek

Popularny ochroniarz urodził się 25 maja 1993 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 30 lat.

Adam Security - wzrost

Niestety, waga Adam Security nie jest oficjalnie znana. Jednak trzeba przyznać, że jego postura jest naprawdę imponująca. Wiele osób sugeruje, że ochroniarz może ważyć około 75 kilogramów.

Adam Security - waga

Adam Security ma około 180 centymetrów wzrostu.

Adam Security - pochodzenie

Wielu może zdziwić, że popularny ochroniarz z TikToka nie jest Polakiem. Adam Bartfai pochodzi z Węgier, podobnie jak jego ukochana. Zawodnik mieszka w północno-wschodniej części kraju, niedaleko Miszkolc.

Adam Security - dziewczyna

Zawodnik Fame MMA Reborn 2023 nie ukrywa tego, że jego serce jest zajęte. Adam Security jest szczęśliwie zakochany w Szandrze Farkas, z którą od ponad czterech lat jest zaręczony. Jego fani bardzo dobrze znają. Wszystko ze względu na to, że często pojawia się na jego filmikach.

Adam Security - MMA

To, że Adam Security powinien zawalczyć w Fame MMA było dla jego fanów oczywiste. W komentarzach często sugerowali mu nawiązanie współpracy z włodarzami. Kiedy pojawiło się oficjalne ogłoszenie, że wstąpi w szeregi Fame MMA Reborn 2023, fani z niecierpliwością czekali na jego wejście do oktagonu. Jego pojedynek z Jakubem "Guzikiem" Szymańskim został zakontraktowany niemal w ostatniej chwili.