Abstrachuje i Sebastian Karpiel-Bułecka: kim są goście Wojewódzkiego 10.11.2015?

2015-11-10 0:14
Sebastian Karpiel-Bułecka i Abstrachuje u Kuby Wojewódzkiego 10.11.2015
Autor: fot. WBF Sebastian Karpiel-Bułecka i Abstrachuje u Kuby Wojewódzkiego 10.11.2015

Abstrachuje i Sebastian Karpiel-Bułecka u Kuby Wojewódzkiego 10 listopada 2015 roku. Kim są Abstrachuje? Kim jest Sebastian Karpiel-Bułecka? Na ESKA.pl sprawdzisz informacje na temat gości show Wojewódzkiego w odcinku z 10.11.2015

Kim są Abstrachuje TV? Kim jest Sebastian Karpiel-Bułecka? Goście Kuby Wojewódzkiego 10.11.2015 to przedstawiciele odległych krańców polskiego show biznesu. Czym zasłynęli i co sprowadza ich do programu Kuby Wojewódzkiego - odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl jeszcze przed emisją odcinka z 10 listopada 2015 roku.

Kim są Abstrachuje TV?

Abstrachuje TV to popularny kanał rozrywkowy w serwisie YouTube. Tworzy go trzech kolegów: Rafał Masny, Robert Pasut oraz Cezary Jóźwik. Zabawne filmiki młodych mężczyzn od kilku lat rozśmieszają do łez miliony internautów. Rafał, Robert i Czarek doskonale wychwytują absurdy otaczającej nas rzeczywistości i ukazują je w kilkuminutowych filmikach. Ich kanał na YouTube śledzi już prawie 1,9 mln subskrybentów. Działalność Abstrachuje nie ogranicza się jedynie do kręcenia filmików. Chłopacy stworzyli też swoją kolekcję ubrań o nazwie Abstrawear. ZOBACZ najlepsze filmy Abstrachuje TV - RANKING

Kim jest Sebastian Karpiel-Bułecka?

Założyciel grupy Zakopower, wokalista i skrzypek to muzyczny gość programu Kuby Wojewódzkiego. Sebastian Karpiel-Bułecka w czasie wizyty w talk-show z pewnością opowie o nowej płycie Zakopower pt. Drugie pół oraz trwającej właśnie jesiennej trasie koncertowej promującej ten album. Sebastian Karpiel-Bułecka swoje życie związał z muzyką, ale nie każdy wie, że z wykształcenia artysta jest architektem. Muzyk urodził się 14 maja 1976 roku w Zakopanem. W tym roku na świat przyszła jego córka Antonina Hanna, której matką jest Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012.

Abstrachuje i Sebastian Karpiel-Bułecka w programie Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki z udziałem Abstrachuje i Sebastiana Karpiela-Bułecki do obejrzenia we wtorek 10 listopada 2015 roku od godz. 22:30 na TVN.

RC

Najnowsze