A ja żem jej powiedziała... - książka Kasi Nosowskiej w przedsprzedaży!

2018-04-17 12:24
A ja żem jej powiedziała... -książka Kasi Nosowskiej w przedsprzedaży!
Autor: Fot. Materiały prasowe Okładka

Kasia Nosowska napisała niezwykłą książkę. Czy 'A ja żem jej powiedziała...' będzie hitem? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Wydawało się, że nic już nas nie zaskoczy w internecie. I wtedy pojawiła się ona. Śmieszna gęba, która mówi mądrze o życiu. Prosto, zwięźle, szczerze i bez owijania w bawełnę. Mówi o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Tylko kilka zdań, a jest w tym ciepło, doświadczenie i życiowa mądrość. Ogromna popularność filmików z cyklu "A ja żem jej powiedziała, Kaśka..." dała początek książce, której oficjalna premiera już 23 maja 2018. Właśnie ruszyła przedsprzedaż i zamówienia można składać na sklepzmuzyka.pl. 

Największe gwiazdy w nowych teledyskach Tego Typa Mesa!

Autor: brak danych

  R A P E R S A M P L E R, nowy album Mesa, ukaże się już 16.03.2018 roku! To pierwsza płyta rapera, która została wyprodukowana w całości przez niego samego.  Kompilacja trzech teledysków to owoc współpracy oficyny Alkopoligamia.com i domu produkcyjnego Ma

A ja żem jej powiedziała - o czym będzie? 

'A ja żem jej powiedziała, Kaśka, szczęścia nie poudajesz' - mówi Nosowska - Nagle cała Polska zaczyna czekać na kolejny odcinek. Zadałam sobie pytanie, co w tym zajęciu sprawia mi autentyczną przyjemność, na którym etapie działalności jestem najbardziej sobą, w sobie, czuję się bezpiecznie, a w okolicy serca wzrasta temperatura. Najszczersza z najszczerszych odpowiedzi brzmi - pisanie. Ten samotny moment, kiedy z chmary słów wyłapuję te, które najlepiej opowiedzą emocje. Jest to proces żmudny, momentami skrajnie wyczerpujący. Nie mam łatwości, którą legitymują się prawdziwi mistrzowie żonglerki słowem. Ja wysiaduję. Do odleżyn. I zaczęła pisać. O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego. O tym jak kochać i nie kochać. O tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.

A ja żem jej powiedziała - premiera, przedsprzedaż

Nosowska jest szczerą, dojrzałą i oryginalną obserwatorką rzeczywistości. Mimo sławy i spektakularnej kariery pozostała skromna. I ma to, czego brakuje teraz wszystkim – dystans do samej siebie. Ani przez chwilę nikogo nie udaje. Z perspektywy dojrzałej kobiety mówi o konsekwencjach tłumienia swojego głosu wewnętrznego, konieczności polerowania intuicji złotą łyżeczką i potyczkach z wewnętrznym krytykiem, zwanym przez nią „puczystą”. - Od jakiegoś czasu nie wstydzę się tego kim jestem. Znam swoje możliwości. Są zbyt ograniczone by zawojować świat, ale wystarczające, by być wdzięczną, lubić życie i oddychać swobodnie. Nieoczywiste, głębokie, błyskotliwe, świetnie napisane i bawiące do łez. Ta książka zabije cię miłością. Premiera książki 23 maja 2018. Właśnie ruszyła przedsprzedaż  i zamówienia można składać na sklepzmuzyka.pl. Dostępna jest także limitowana pula książek z autografem Katarzyny Nosowskiej.  Zamówienia można składać do 13 maja, ilość książek dostępnych w preorderze jest ograniczona! 

Źródło: Materiały prasowe

A ja żem jej powiedziała... -książka Kasi Nosowskiej w przedsprzedaży!
Autor: Fot. Materiały prasowe Okładka

 

Najnowsze