50 Cent uderzył z pięści fankę! [VIDEO]

2017-04-11 15:29
50 Cent uderzył z pięści fankę! [VIDEO]
Autor: Fot. Youtube/TMZ Screen z nagrania YouTube

50 Cent ma na kocie kolejny skandal. Tym razem chodzi o fankę, która została uderzona przez rapera podczas jednego z koncertów.

50 Cent uderzył swoją fankę. Do całego zajścia doszło w sobotę 8 kwietnia podczas koncertu, który odbywał się w The Lox w Baltimore. Raper w pewnym momencie podszedł do krawędzi sceny by przybić piątkę fanom w pierwszym rzędzie. Jedna z wielbicielek 50 Centa ścisnęła go jednak tak mocno, ze raper ześliznął się ze sceny. W złości tak się zamachnął, że uderzył dziewczynę w klatkę piersiową. Na nagraniu z koncertu uderzenie wygląda na bardzo silne.

>> Wpadki roku - ESKA Obczaja [TOP5] 

50 Cent szybko jednak przemyślał swoje zachowanie i chcąc przeprosić fankę zaprosił ją na scenę. Wielbicielka rapera nie kazała się długo prosić. Szybko wskoczyła na scenę i z uśmiechem na twarzy zaczęła... twerkować!

50 Cent - skandale

To jednak nie pierwsza kontrowersyjna sytuacja z udziałem rapera. W 2016 roku w sieci ukazał się filmik, na którym 50 Cent naśmiewa się ze sprzątającego na lotnisku chłopca sugerując, że ten jest pod wpływem narkotyków. Jednak kiedy okazało się, że 19-latek jest chory i cierpi na autyzm a także zespół Aspergera internauci wylali na 50 Centa wiadro pomyj, a nagranie w błyskawicznym tempie zniknęło z sieci. Z kolei w 2013 roku raper został oskarżony o przemoc domową. 50 Cent podczas kłótni miał uderzyć matkę dwójki swoich dzieci, Shaniquę Tompkins

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze