50 Cent - bankructwo. Duet z Donatanem wyjściem z sytuacji? Zobaczcie

2015-07-15 16:49
Donatan
Autor: fot. WBF Donatan

50 Cent bankructwo ogłosił w pierwszej połowie lipca 2015 roku a krok rapera postanowił skomentować Donatan. Polski producent oferuje hip-hopowej gwieździe produkcję bitów. Co powiedzielibyście na duet Donatana z 50 Centem? Szczegóły po kliknięciu!

50 Cent bankructwem zaskoczył wielu z nas. Sporym zaskoczeniem byłby także duet Donatana i 50 Centa. Skąd pomysł na taką kolaborację? Wystarczy przeczytać komentarz Donatana na temat bankructwa 50 Centa. W kilku słowach polski producent muzyczny odniósł się do całej sytuacji na swoim Facebooku. Do wpisu dołączył też zdjęcie 50 Centa na tle samochodu klasy zdecydowanie ekonomicznej. Całość tworzy naprawdę zabawny obrazek, bo oczywiście do współpracy pomiędzy polskim producentem a amerykańską gwiazdą hip-hopu raczej nie dojdzie.

Donatan o 50 Cencie

Ponoć 50Cent ogłosił bankructwo - mam całkiem fajne wolne poddasze, z przyjemnością go przygarnę pod warunkiem że nie je za dużo a do kibla będzie chodził w paprocie na zewnątrz :) Będę mu robił bity i dbał o niego jak mama - obiecuję! :) Swoją droga - dobrze sfingowane bankructwo nie jest złe! ;) - napisał Donatan na FB 14 lipca 2015 roku.


50 Cent bankrutem - dlaczego?

Wniosek o bankructwo 50 Cent do amerykańskiego Sądu Upadłościowego w Hartford złożył po tym, kiedy został zobowiązany do zapłacenia odszkodowania w wysokości 5 milionów dolarów na rzecz Lastonii Leviston za opublikowanie jej seks-taśmy. W dokumencie raper wskazał, że jego majątek mieści się w przedziale od 10 do 50 milionów dolarów a jego długi są mu niemalże równe.

>> Polska - Włochy: gdzie oglądać siatkarzy w Lidze Światowej 2015? O której transmisja TV?

Jeśli sąd uzna rapera za bankruta, ten - przynajmniej na razie - nie będzie musiał płacić Leviston pokaźnej kwoty odszkodowania.

JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze