5 Seconds of Summer w Polsce 2020: 5 dowodów, że to będzie najgorętszy koncert

2019-12-06 16:58 MK
5 Seconds Of Summer
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Na ten dzień czekali wszyscy fani 5 Seconds of Summer. Zespół wreszcie zawita do Polski! Autorzy hitu Youngblood zagrają w naszym kraju w ramach festiwalu Orange Warsaw Festival 2020, który odbędzie się już na początku czerwca. Jeśli zastanawiacie się, czy warto zobaczyć chłopaków w akcji, na ESKA.pl znajdziecie już teraz 5 dowodów na to, że ich koncert może być jednym z najgorętszych w przyszłym roku.

5 Seconds of Summer wystąpią w Polsce! Ta informacja z pewnością wywołała uśmiech na twarzy niejednego wielbiciela twórczości zespołu, który z niecierpliwością wyczekiwał dnia, kiedy będzie mógł zobaczyć na żywo swoich idoli. 5SOS to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie grup muzycznych. Urodzeni w Australii muzycy podbili serca fanów na całym świecie. Na ich talencie poznali się między innymi członkowie zespołu One Direction, którzy zaprosili chłopaków na wspólną trasę koncertową. Teraz, po sześciu latach od wydania debiutanckiego albumu, 5 Seconds of Summer zagrają w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

1. To pierwszy koncert w Polsce

Polscy fani 5SOS musieli czekać naprawdę długo na wieść o koncercie swojego ulubionego zespołu, ale się doczekali! Dzięki ich akcjom w mediach społecznościowych czy też wymachiwaniu flagami Polski podczas koncertów za granicą, chłopaki wiedzieli, że mają pokaźną liczbę wielbicieli w naszym kraju. Z pewnością, w trakcie pierwszej wizyty, będą chcieli podziękować za okazywane im wsparcie.

2. To koncert festiwalowy

Lato, koncert pod gołym niebem... Czego chcieć więcej? Orange Warsaw Festival to jedna z najpopularniejszych imprez muzycznych w naszym kraju, w której udział bierze co roku nawet kilkadziesiąt tysięcy osób. Taki tłum z pewnością doda chłopakom jeszcze więcej energii!

3. Koncerty 5SOS to zawsze świetna zabawa!

Aby przekonać się o tym, że 5 Seconds of Summer świetnie grają na żywo, wystarczy obejrzeć którykolwiek z filmików dostępnych w serwisie YouTube. Dzięki swojemu talentowi i charyzmie, są w stanie poruszyć nawet największego sztywniaka!

4. Nie zabraknie hitów

W trakcie trwającej kilka lat kariery, 5 Seconds of Summer nagrali sporo hitów, które odniosły sukces na światowych listach przebojów. Z pewnością wielu z nich nie zabraknie 5 czerwca 2020 roku podczas koncertu w Polsce.

5. Niespodzianki fanów

Tak jak już wspominaliśmy, 5 Seconds of Summer mają naprawdę wielu fanów w Polsce. W przeszłości, wielokrotnie udowodnili oni, że są bardzo kreatywni. Zapewne nie inaczej będzie w przypadku koncertu chłopaków na OWF.

Najnowsze