10 najdroższych zabawek świata! Te kosmiczne ceny zwalają z nóg

zabawka
Autor: Pixabay.com

Zastanawialiście się kiedykolwiek ile może kosztować dziecięca zabawka? Ceny niektórych produktów dosłownie zwalają z nóg! Lista najdroższych zabawek świata czeka na was poniżej. Zobaczcie, ile najwięcej może kosztować dziecięca zachcianka!

Dziecięce zabawki to podstawa, dlatego każdy w okresie swojego dzieciństwa miał choć jedną ulubioną lalkę, samochodzik, czy też pluszowego misia. Bawiliśmy się zabawkami do późnych wieczorów i sięgaliśmy po nie znowu, zaraz po przebudzeniu. Istnieją jednak zabawki, którymi pobawić się nie da, można je co najwyżej podziwiać! Ich cena jest na tyle wysoka, że szczerze mówiąc aż strach dać je do ręki dziecku! Poniżej wypunktowaliśmy dla was najdroższe zabawki świata, które zostały stworzone z brylantów, złota i drogocennych diamentów. Osoby, które weszły w ich posiadanie musiały zainwestować w nie dosłownie miliony.

Jakie zatem zabawki plasują się na liście najbardziej drogocennych? Sprawdźcie, czy któraś z poniższych propozycji nie jest przypadkiem waszym skrytym marzeniem? Może sami nabierzecie ochoty i mimo fortuny pokusicie się na kupienie jednego z gadżetów? Lista najdroższych zabawek świata czeka na was poniżej! Zobaczcie już teraz 10 najdroższych i najbardziej wyróżniających się gadżetów, które z pewnością spodobałby się waszym pociechom.

Najdroższe zabawki świata - LISTA

  • Monopoly oryginał - z pewnością znacie tę grę planszową, jednak jej oryginalna wersja naszkicowana długopisem przez Charls'a Darrow'a w 1933 roku warta jest ponad pół miliona.
  • Platynowy robot Gundam - zabawka, którą nawet nie można się pobawić. Jest wykonana z platyny oraz diamentów i kosztuje niemalże milion złotych!
  • Złota konsola do gier - to bez dwóch zdań jedna z najdroższych zabawek świata. Kosztuje prawie 2 miliony złotych. Gadżet posiada obudowę z 22 karatowego złota.
  • Diamentowa Barbie - tę lalkę miała chyba każda dziewczynka, ale ta konkretna kosztuje ponad 2 miliony złotych! Wszystko przez naszyjnik z 3 karatowych diamentów białych i 1 karatowego diamentu różowego.
  • Koń na biegunach - ale nie z drewna! Ta zabawka jest wykonana ze złota i waży prawie 40 kilogramów. Jej cena również jest ciężka do przełknięcia, ponieważ wynosi prawie 4 miliony!
  • Kostka Rubika - pewnie każdy z was miał taką zabawkę w swoim domu, jednak wersja kostki Rubika pełnej kamieni szlachetnych, szmaragdów i diamentów kosztuje ponad 5 milionów!
  • Pluszowy miś Steiff Vuitton - jest to najdroższy miś świata, ponieważ posiada futerko z prawdziwego złota, oczy z szafirów i diamentów, a na sobie ma ciuchy od samego Louis Vuitton. Jego cena to prawie 8 milionów!
  • Lalka' Oiseleur - jest to najdroższa zabawka na świecie! Wykonanie tej lalki zajęło ponad 15000 godzin. Niebanalna kukiełka posiada prawie 2500 tysiąca części z polerowanej stali, a co więcej potrafi nawet grać na flecie. Uważajcie, bo ta zabawka kosztuje prawie 24 miliony!
  • Model Lamborghini Aventador - nie stać cię na prawdziwe? To na tą zabawkę tym bardziej! Miniaturowy samochodzik kosztuje prawie 18 milionów. Posiada platynowe felgi, kierownice i fotele
  • Hełm Lorda Vadera - oryginał z Gwiezdnych Wojen, ten sam, który był częścią kostiumu w popularnej produkcji kosztuje około pół miliona!
Bezpieczne zabawki
Najnowsze