XBOX Game Pass

i

Autor: XBOX

XBOX

Xbox Game Pass Luty 2024 z długo wyczekiwanymi i wysoko ocenionymi grami

2024-02-20 13:28

Microsoft przygotował naprawdę mocny zestaw gier w swoim abonamencie XBOX Game Pass. Jak widać, to jednak nie koniec, ponieważ dwie szalenie popularne gry wzmocnią lutową ofertę. Tales of Arise i Return to Grace można pobierać od 20 lutego.

Tales of Arise i Return to Grace dodane do XBOX Game Pass luty 2024

Dwie kolejne gry, Tales of Arise i Return to Grace, zostaną dodane do Xbox Game Pass 20 lutego. Plotki o możliwym pojawieniu się Tales of Arise w Xbox Game Pass pojawiły się na początku miesiąca, kiedy na krótko pojawiła się ona w ogłoszeniu „wkrótce” na Xbox Wire. Gra została szybko usunięta z listy, ale w porę udostępniono informację w mediach społecznościowych i odkopano wersję artykułu z pamięci podręcznej.

Czytaj też: XBOX Game Pass luty 2024 otrzymał szalenie popularną grę. Sprawdziło ją miliony graczy

Gracze PlayStation nie muszą jednak czuć się pominięci, ponieważ 20 lutego Tales of Arise pojawi się także w PS Plus Premium wraz z wieloma innymi grami. Gra Arise, pierwotnie wydana we wrześniu 2021 r., zdobyła w tym samym roku nagrodę dla najlepszego RPG na gali The Game Awards i obecnie ma łączną ocenę 87 w serwisach Metacritic i OpenCritic.

Być może mniej znaną, ale równie interesującą grą jest niezależna przygodówka Return to Grace, która została również dodana do Xbox Game Pass 20 lutego. Gra Creative Bytes, chodząca symulacja osadzona w świecie retro science-fiction z lat 60. XX wieku, podąża w kosmos z archeolog Adie Ito podczas jej misji odkrycia miejsca spoczynku Grace, sztucznej inteligencji, która niegdyś miała status boga i służyła jako opiekunka Układu Słonecznego. W ciągu tysięcy lat, jakie upłynęły od jej zamknięcia.

Co mówią mieszkańcy na targu w Nowej Dębie

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?