GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 ominie milion graczy w 2025 r. Rockstar Games z kontrowersyjną decyzją

2024-04-04 7:33

W końcu nadszedł dzień, w którym możemy przekazać wam solidne wieści na temat GTA VI, oparte na faktach, a nie spekulacjach. Niestety, ale wraz z tą radosną zmianą przychodzi smutek, ponieważ staje się rażąco oczywiste, że GTA VI będzie niegrywalne dla milionów graczy po premierze w 2025 roku.

GTA VI bez premiery na PC

Kiedy Rockstar Games prawie podbiło Internet niespodziewaną publikacją zwiastuna Grand Theft Auto, wszyscy, w tym my dogłębnie przeanalizowaliśmy najnowszy zwiastun szóstej części z serii. Choć gra wygląda znakomicie, skrywa ciekawe sekrety oraz interesującą historię, to trzeba pamiętać, że konsole poprzedniej generacji, takie jak PS4 i Xbox One, nie będą w stanie jej udzwignąć. Przykra informacja czeka również posiadaczy PC. Zgodnie z oczekiwaniami, w tej chwili nie widać na horyzoncie daty premiery na komputery osobiste. W komunikacie prasowym napisano: „Rockstar Games, wytwórnia wydawnicza Take-Two Interactive Software, Inc., z dumą ogłasza, że Grand Theft Auto VI pojawi się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w 2025 r.”

Czytaj też: GTA VI — gdzie rozgrywa się akcja gry? Szczegóły Vice City i mapy Leonida inspirowanej Florydą

Biorąc pod uwagę, jak wielkie może być GTA VI, a Sam Houser z Rockstar twierdzi, że zespół przekroczył „granice tego, co możliwe”, nie jest zaskakujące, że gra zadebiutuje wyłącznie na konsolach nowej generacji. Gracze PC konsekwentnie twierdzą, że gry na PC są lepsze od wszystkiego innego i trochę smutno jest widzieć, jak zostają pozostawieni na lodzie wraz z graczami poprzedniej generacji. Rockstar rzadko wypuszcza swoje produkcje bezpośrednio na PC, a premiery te mają miejsce później, gdy rynek konsol zostanie nasycony.

Czytaj też: GTA VI — wszystkie ukryte ciekawostki w zwiastunie. Odniesienia do Vice City i historie z Florydy

Dla tych z Was, którzy czują się załamani, być może nadszedł czas, aby pomyśleć o aktualizacji konsoli, którą odkładaliście – jeśli chcecie zagrać w GTA VI w 2025 roku, będziecie jej potrzebować.

Czytaj też: GTA VI — Znamy zarys całej historii fabularnej! Wszystko rozpocznie się od akcji w więzieniu?

Szokująca metamorfoza Isis Gee. Była uczestniczka Tańca z gwiazdami zmieniła imię i wizerunek!

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?