Ród Smoka

Ród Smoka sezon 2. Świeżutki, oficjalny zwiastun od HBO Max już w sieci. Zdradził jedną ważną rzecz!

2024-05-15 12:13

Ród Smoka powraca! Nowe odcinki kultowej historii ze świata Gry o Tron zobaczymy już w czerwcu 2024. Widzowie na całym świecie nie mogą się doczekać i nie ma im się co dziwić! Pierwszy sezon był jednym z najbardziej epickich seriali fantasy, jakie otrzymaliśmy w przeciągu ostatnich lat. Produkcja powstała na podstawie powieści George’a R.R. Martina “Ogień i krew”. Nowy zwiastun zdradził nam więcej z fabuły!

Ród Smoka 2 zadebiutuje już 17 czerwca w HBO Max. W kwietniu Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming, Head of HBO Drama Series & Films, zaprezentowała na festiwalu Series Mania w Lille we Francji pierwszy w historii HBO pojedynek zwiastunów. W połowie maja trafił do nas natomiast ostatni, oficjalny zwiastun nadchodzących odcinków, który zdradził nieco z nadchodzących wydarzeń.

Wiemy już, że drugi sezon Rodu Smoka będzie składał się z 8 odcinków. Westeros znajduje się na krawędzi krwawej wojny domowej. Zielona Rada wspierająca króla Aegona i Czarna Rada królowej Rhaenyry walczą o wpływy. Ale pojawią się i konflikty wewnętrzne. Nowy zwiastun zdradził bowiem, że Rhaenyra Targaryen i Daemon Targaryen (czyli jednocześnie jej mąż i stryj) będą mieli poważne problemy w swoim związku. Wygląda na to, że Daemon wciąż nie pogodził się z faktem, że nie jest brany pod uwagę, jako prawowity król.

Nowy zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Ród Smoka - książka

Serial Ród Smoka powstał na podstawie książki George’a R.R. MartinaOgień i krew” i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w “Grze o tron”. “Ród smoka” opowiada historię rodu Targaryenów.

Ród Smoka 2 - Obsada

W obsadzie ponownie pojawią się: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno i Rhys Ifans. Ponadto: Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall i Matthew Needham. 

Do obsady dołączą: Abubakar Salim jako Alyn of Hull, Gayle Rankin jako Alys Rivers, Freddie Fox jako Ser Gwayne Hightower, Simon Russell Beale jako Ser Simon Strong, Clinton Liberty jako Addam of Hull, Jamie Kenna jako Ser Alfred Broome, Kieran Bew jako Hugh, Tom Bennett jako Ulf, Tom Taylor jako Lord Cregan Stark i Vincent Regan jako Ser Rickard Thorne.

“Ród smoka” – jak dobrze pamiętasz pierwszy sezon?

Pytanie 1 z 23
Smocze jajo, które w 2. odcinku wykradł Daemon zniosła…
Daemon jajo