Fortnite

i

Autor: Epic Games/GKI

Fortnite

Fortnite: „To zrujnuje skiny”. Epic Games wprowadzi tryb pierwszoosobowy w 2024 r.

2024-04-03 8:46

Skórki Fortnite są obecnie jednymi z najpopularniejszych elementów kosmetycznych w grach, ale nadchodzący tryb pierwszoosobowy w grze może całkowicie je zniszczyć. Przynajmniej w opinii wielu graczy posiadających liczne kolekcję skórek.

Na przestrzeni lat firma Epic Games wypuściła łącznie 1788 skórek, od oryginalnych koncepcji po stroje powstałe we współpracy, które przyciągnęły do gry fanów różnych serii popkulturowych. W rezultacie, według Sacra, Epic od 2018 roku zarabiał ponad 4 miliardy dolarów rocznie, wyłącznie na mikrotransakcjach w Fortnite. Teraz jak się dowiadujemy, Epic Games chce wprowadzić tryb pierwszoosobowy w 2024 r. Może to jednak prawdopodobnie całkowicie zabić lub radykalnie zmienić rynek skórek lub sposób, w jaki deweloperzy będą sprzedawać je swoim użytkownikom.

Czytaj też: Fortnite: Jak zdobyć darmowe skiny w 2024 roku?

Tryb pierwszoosobowy zabije rynek skinów w Fortnite?

Jednym z głównych argumentów przemawiających za trybem pierwszoosobowym jest jego zdolność do poprawy immersji i realizmu rozgrywki w Fortnite. Perspektywa pierwszoosobowa może zapewnić bardziej intensywne i wciągające wrażenia, pozwalając graczom poczuć większe zaangażowanie w wydarzenia dziejące się wokół nich.

Jednak ta imersja może się odbyć kosztem dostosowywania, ponieważ gracze nie będą już mieli wyraźnego widoku na swoje skórki i przedmioty kosmetyczne podczas gry. W związku z tym kamera pierwszoosobowa może mieć daleko idące konsekwencje dla rynku skórek Fortnite, potencjalnie zmniejszając popyt na produkty kosmetyczne i zmniejszając źródła przychodów Epic.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?