Orlen

i

Autor: Orlen Orlen

promocja

Orlen ogłosił nową promocję. Potrwa tylko trzy dni

2024-05-18 12:27

Promocja na Orlenie, tym razem nie na paliwo, ale na myjnię automatyczną. Akcja specjalna zaplanowana jest w dniach 17-19 maja i związana jest ze Światowym Dniem Mycia Samochodu.

Promocja na Orlenie. 2 mycia w cenie 1

Światowy Dzień Mycia Samochodu przypada 19 maja. Z tej okazji Orlen organizuje promocję na myjniach automatycznych zlokalizowanych przy stacjach paliw. W dniach 17, 18 i 19 maja 2024 przy zakupie dowolnego programu myjni automatycznej klient otrzyma kod na drugi taki sam program do wykorzystania w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Aby skorzystać z promocji nie trzeba mieć aplikacji Orlenu.

Na myjniach Orlenu do wyboru jest 5 programów:

  • Express (mycie zasadnicze, suszenie)
  • Standard (aktywna piana, mycie zasadnicze, suszenie) 
  • Optimum (aktywna piana, mycie zasadnicze, zabezpieczenie woskiem, suszenie) 
  • Premium (aktywna piana, mycie wysokociśnieniowe, mycie zasadnicze, mycie podwozia, zabezpieczenie woskiem, suszenie) 
  • Perfect (aktywna piana, mycie wysokociśnieniowe, mycie zasadnicze, mycie podwozia, zabezpieczenie woskiem, polerowanie, suszenie).

Promocja na myjnię "2 w 1" nie dotyczy płatności mobilnych Orlen Pay oraz przy użyciu kart: Flota, Biznestank, Tankbank, UTA, DKV, Karty Dużej Rodziny i upominkowych. Promocja nie łączy się z innymi programami rabatowymi i promocjami oferowanymi przez organizatora. Regulamin promocji wraz z listą stacji paliw biorących udział w promocji dostępny jest na stopcafe.pl.

Quiz motoryzacyjny. Rozpoznaj markę samochodu po krótkim opisie

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego: 4 koła w logo to:
Listen on Spreaker.