Wyjątkowa atrakcja

Powrót wielkiej atrakcji! Na rynku Manufaktury już stoi ManuEye. Kiedy wejdą tam pierwsi zwiedzający?

2023-10-17 15:24

Pojawienie się tej atrakcji oznacza początek łódzkiej jesieni. Na rynek Manufaktury powraca ManuEye! 30-metrowy diabelski młyn pozwoli zobaczyć miasto z lotu ptaka. Na raz może tam wejść aż 80 zwiedzających.

Powraca wyjątkowa łódzka atrakcja. Jest wielka dosłownie i w przenośni. Z jej szczytu mamy widok na całe miasto! Oczywiście chodzi o ManuEye. 30-metrowy diabelski młyn liczy 20 gondoli, z których podziwiać jesienno-zimową panoramę miasta może nawet 80 osób jednocześnie. Tradycyjnie stanie na rynku Manufaktury od strony ul. Zachodniej.

Koło jest ogromne, ale nie ma powodów do obaw. Atrakcja jest w pełni bezpieczna i porusza się z małą prędkością dostosowaną do turystów, którzy chcą podziwiać Łódź z wysokości.

ManuEye już stoi na rynku, a pierwsze osoby w tym roku wejdą tam 23 września. Wejść może tam każdy, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, ale dzieci do ósmego roku życia mogą wejść jedynie z opiekunem. Z atrakcji będzie można korzystać w godzinach 12-21. Bilet ulgowy kosztuje 20 zł, normalny – 25 zł. W tej cenie możemy liczyć aż na trzy obroty.

Nowi mieszkańcy Orientarium Zoo Łódź
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE