Samolot Ryanair

i

Autor: Ryanair / materiały prasowe Samolot Ryanair

podróże

Ryanair uruchamia dodatkowe loty na Boże Narodzenie. Gdzie polecimy z Łodzi?

2023-10-04 15:22

Dobra informacja dla osób żyjących lub pracujących w Wielkiej Brytanii. W czasie świąt Bożego Narodzenia poszerzy się liczba lotów z Łodzi do Londynu. To decyzja linii lotniczych Ryanair, które chcą zapewnić większy komfort podróżującym. Szczegóły poniżej.

Ryanair uruchamia dodatkowe loty z Łodzi

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła, że wprowadza dodatkowe loty między Łodzią a Londynem Stansted w okresie Bożego Narodzenie i Nowego Roku. To szczególnie ważne, ponieważ wiele osób żyje lub pracuje w Wielkiej Brytanii i chce przyjechać do Polski na święta. W tym czasie często bardzo ciężko jest znaleźć bilety lotnicze, do tego często są w dużo wyższej cenie.

Dodatkowe loty zaplanowano:

  • 19 grudnia

Londyn Stansted – Łódź – 8:15 oraz 13:35Łódź – Londyn Stansted – 11:15 oraz 17:05

  • 26 grudnia

Londyn Stansted – Łódź – 8:15 oraz 13.35Łódź – Londyn Stansted – 11:15 oraz 17:05

  • 2 stycznia

Londyn Stansted – Łódź – 8:15 oraz 13:35Łódź – Londyn Stansted – 11:15 oraz 17:05 

Co ważne, pod koniec października Wizzair zakończy połączenie do Londynu Luton. Wtedy też Ryanair pozostanie jedynym przewoźnikiem na łódzkim lotnisku.

Dokąd jeszcze polecimy z Łodzi?

Oprócz Londynu Stansted Ryanair oferuje regularne połączenia do: Dublina, Brukseli Charleroi, Mediolanu Bergamo, Alicante i Malagi.

Poza tym, z Łodzi polecimy również do takich miejsc jak: Nottingham East Midlands, Zakynthos, Burgas, Atnalya, Side, Kreta.

Sztuczna inteligencja i biznes - partnerstwo czy zagrożenie?

250 nowych miejsc pracy? Otworzono duży zakład pod Łodzią

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE