metamorfoza

Zrezygnował z dwóch produktów i schudł. Niebywała dieta Tomka Jakubiaka

2024-04-22 11:31

Tomasz Jakubiak cieszy się sporą popularnością, a największy rozgłos przyniósł mu program "MasterChef". Na swoim Instagramie zamieścił wpis, w którym chwali się efektami swojej "diety". Chociaż jest to dieta bez diety, to kluczowe okazały się te dwa produkty, z których Tomek zrezygnował. Efekt jest piorunujący!

Tomek Jakubiak przyznał się w social mediach, że zrezygnował jedynie z dwóch produktów. Efekt jest taki, że kucharz wygląda jakby odbył rygorystyczną dietę. Okazuje się, że wcale nie! Fani są zdumieni.

Tomasz Jakubiak z nową kulinarną przygodą! W kolejnej serii programu odwiedzi Tajlandię i Kambodżę

Dieta "bez diety" Tomka Jakubiaka

Fani aż przecierają oczy ze zdumienia. Tomasz Jakubiak przeszedł niesamowita metamorfozę. Okazuje się, że to nie dzięki diecie, a zrezygnowaniu wyłącznie z dwóch składników. "Zero diety, ale prawie zero gluteny i alko!! Jakoś tak lepiej się człowiek czuje" - wyjawił tajemnicę swojej przemiany Tomasz. Jak podaje serwis "Poradnik Zdrowie", dla Tomka nie liczy się waga, a obwody. Sam wspomniał, że nie wie ile dokładnie zgubił kilogramów. Fani są w szoku, że odstawienie glutenu i alkoholu, spowodowało takie efekty. "Super super BRAWO. Chłopak jak z żurnala ...", "Tomek Model!", "Super zmiana", "Brawo", "Szczególnie bez alko!!! Dobry wybór", "Tomaszku, chyba Ciebie tam głodzili. Zapraszam na Podlasie", "Tomeczku i tak trzymać. Usuwamy mąkę i alko. Pieczywo wiadomix. Zresztą to tylko na lepsze będzie służyć." - czytamy w komentarzach.

Kulinarny raj na ziemi oczami Tomka Jakubiaka. Sprawdź kiedy startuje "Jakubiak rozgryza Maltę"

Tomasz Jakubiak to polski kucharz i autor książek. Urodził się w 1984 roku. W 2023 poślubił Anastazję Mierosławską. Para doczekała się syna. Tomasz przyszedł na świat w 2020 roku. Jakubiak dołączył do jury "MasterChefa" w 2023 roku. Rok wcześniej był już jurorem w "MasterChef Junior".

Michel Moran wykradł przepis zwyciężczyni MasterChefa!