Zofia Zborowska świętuje SUKCES. W ciąży nie przytyła, a... schudła!

2021-06-17 10:56 kp
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Autor: WBF

Zofia Zborowska, jak mało która gwiazda, szczerze opowiada fanom o swoim samopoczuciu w ciąży. A z tym bywa różnie - Zosia nie zawsze ma dobry nastrój i nie zawsze się uśmiecha, co znają wszystkie panie zmagające się z jakimikolwiek ciążowym dolegliwościami. Teraz jednak aktorka pochwaliła się osiągnięciem, które ją wyjątkowo ucieszyło. I jak zwykle zrobiła to z poczuciem humoru.

Zofia Zborowska nie ukrywa, że utrzymuje się między innymi dzięki popularności na Instagramie. Gwieździe trzeba jednak oddać, że ma świetne podejście do social mediów i nie dziwi, że może pochwalić się tysiącami fanów, którzy nie tylko zaśmiewają się z jej żartów, ale i ufają jej w najróżniejszych kwestiach. Zosia to bowiem jedna z niewielu gwiazd, które nie ukrywają, że nie zawsze są piękne, a "brzydota" to również ich codzienność.

Za co kochają ją jej fani? Chociażby za to, że będąc w ciąży aktorka publikuje nie tylko piękne zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, ale i fotki zrobione na co dzień, na których często jest bez makijażu czy w dresie. Dzięki temu influencerka pokazuje, że jest nie tylko gwiazdą, ale i zwyczajną kobietą.

>> Zofia Zborowska żartuje z ciążowego podjadania! Pokazała filmik: "Ja w drodze do lodówki"

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Zofia Zborowska i jej mały sukces

Teraz Zosia Zborowska znów wykazała się humorem. Celebrytka zdradziła, że na ostatniej wizycie u lekarza dowiedziała się, że w ostatnim miesiącu nie przytyła - wszystkie ciężarne kobiety kontrolujące swoją wagę znają ten stan :) Zofia ma więc powody do świętowania! A jak to robi? Zobaczcie sami:

Ja, kiedy wracam z comiesięcznej wizyty u mojej pani Doktor prowadzącej, i okazuje się że przez CALUTEŃKI OSTATNI MIESIĄC NIE PRZYTYŁAM 🤩🥳😆 ba! SCHUDŁAM 800 gramów!! A umówmy się…apetyt dopisuje 😂 MATKO JEDYNA ALE SIĘ JARAM! Aż zjadłam loda 😂😂😂

- napisała aktorka pod zabawnym filmikiem.

Lubicie zaglądać na jej profil?

NAJNOWSZE