Ewa Chodakowska będzie uczyć WF-u!? Jej program będzie dostępny we wszystkich szkołach

2021-06-16 22:03 es
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska zyskała sławę jako trenerka wszystkich Polek i Polaków. Przez lata swojej działalności faktycznie pomogła olbrzymiej liczbie osób. Teraz trenerka postanowiła wejść na zupełnie nowy rynek... Ewa Chodakowska będzie uczyć WF-u! Oczywiście nie dosłownie. Gwiazda pomogła opracować program, z którego za darmo będą mogli korzystać nauczyciele w całym kraju.

Ewa Chodakowska od lat zajmuje się kondycją Polek i Polaków. Opracowała niezliczone programy, zorganizowała mnóstwo wspólnych treningów oraz wiele obozów sportowych. Jej osiągnięcia robią wielkie wrażenie. Szczególnie spektakularne są metamorfozy podopiecznych, którymi Ewa Chodakowska chętnie chwali się na Facebooku.

Jest tak wiele spraw o które można by trenerkę zapytać, a jednak wścibscy fani najchętniej dopytują o...dzieci. Kiedy Ewa Chodakowska będzie mieć dziecko. Otóż informujemy, że trenerka faktycznie zamierza się teraz skupić na dzieciach.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Ewa Chodakowska przejmuje WF w polskich szkołach

Gwiazda właśnie pochwaliła się swoim najnowszym osiągnięciem. I robi to wrażenie! okazuje się, że ewa Chodakowska będzie uczyć WF-u! Oczywiście nie bezpośrednio.

Przy współpracy z Instytutem Matki i Dziecka opracowała programy dla nauczycieli wychowania fizycznego.

Nauczyciele już od nowego roku szkolnego, otrzymają od nas gotowe narzędzia, które pozwolą im na skonstruowanie atrakcyjnych zajęć WF. Pakiet materiałów będzie dostępny od nowego roku szkolnego, DLA WSZYSTKICH NAUCZYCIELI Z CAŁEJ POLSKI i ZUPEŁNIE ZA DARMO.

Informuje gwiazda.

Ewa Chodakowska nie kryje dumy ze spełnienia kolejnego marzenia.

Współpraca i projekty, których podejmujemy się wspólnie razem z Instytutem Matki i Dziecka, dla zdrowia kobiet i dla zdrowia dzieci oraz młodzieży, to dla mnie ogromny powód do dumy i spełnienie mojego największego marzenia. Takie współprace dają mi wiarę w to, że razem potrafimy zmienić ten świat na lepsze!

Ciekawe, co Ewa Chodakowska jeszcze wymyśli!

NAJNOWSZE