Zofia Zborowska żartuje z ciążowego podjadania! Pokazała filmik: "Ja w drodze do lodówki"

2021-06-11 11:19 kp
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Zofia Zborowska w ciąży zdecydowanie odmówiła dołączenia do grona tych gwiazd, które z brzuszkiem w sieci wyglądają zawsze niczym z okładki kolorowego magazynu. Zamiast tego influencerka chętnie pokazuje, że ciąża ma też trudniejsze momenty, a ona sama pozwala sobie na luz. Chociażby w podjadaniu! Tym razem zażartowała sobie ze swoich wycieczek do lodówki. Zobaczcie zabawny filmik!

Bez makijażu, w spodniach dresowych czy na kanapie - Zofia Zborowska nie ma zamiaru udawać, że w ciąży zachowuje się i żyje niczym gwiazda Hollywood. Aktorka na swoim Instagramie pokazuje swoją codzienność, za co jej fanki regularnie dziękują jej w komentarzach. Oczywiście gwiazda nie rezygnuje z pięknych ciążowych sesji, jednak dobry wygląd nie jest dla niej w ciąży najważniejszy.

Influcencerka już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą i już od dawna mierzy się z ciążowymi dolegliwościami czy popularnymi wśród ciężarnych "zachciankami". tym razem Zosia postanowiła zażartować z podjadania, które skutecznie praktykuje w ciąży. Z tym filmikiem utożsami się wiele jej fanek!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Zofia Zborowska o podjadaniu w ciąży

Ja w drodze do lodówki co godzine 😂🤣😂 #jakmnietobawi #matkojedyna #płacze

- napisała Zosia Zborowska pod zabawnym filmikiem z... zobaczcie i posłuchajcie sami:

Znacie ten stan? :)

NAJNOWSZE