Zmęczony Justin Bieber w kowbojskim kapeluszu. Fani pytają: wszystko w porządku?

2022-01-21 19:17 mm

Justin Bieber widziany był przed jednym z hollywoodzkich lokali, gdzie wybrał się na kolację. Piosenkarz pojawił się w gustownym kowbojskim kapeluszu. Uwagę fanów zwróciło jednak nie nakrycie głowy muzyka, a jego wyraźnie zmęczona twarz. Niektórzy fani artysty są zaniepokojeni...

Justin i Hailey Bieber kupili ostatnio bajecznie drogą rezydencję i wygląda na to, że piosenkarz znów stał się domatorem. Krążą plotki, że Kanadyjczyk i jego żona wkrótce ogłoszą powiększenie rodziny - zdaniem wielu osób to właśnie dlatego małżeństwo Bieberów przeprowadza się do nowego domu. Czas pokaże, ile w tym prawdy :)

Być może to właśnie zamieszanie związane ze zmianą adresu tak mocno wykańcza piosenkarza? A może inne obowiązki? Jedno jest pewne - na najnowszych zdjęciach Justin Bieber na pewno nie wygląda na wypoczętego!

Zmęczony Justin Bieber. Fani zmartwieni

Justin Bieber nie pojawia się ostatnio publicznie tak często jak dawniej. Piosenkarz nieco usunął się w cień, być może z powodu natłoku zajęć, a może dlatego, że wszystkie wolne chwile poświęca urządzeniu nowego gniazdka.

Jedno jest pewne: na jego twarzy widać wyraźnie przemęczenie. Zauważyli to także fani. Kiedy w sieci pojawiły się fotki piosenkarza zrobione pod restauracją Il Pastaio w Beverly Hills, internauci pytali w komentarzach, czy u ich idola na pewno wszystko w porządku.

Troska fanów nie powinna dziwić. Zobaczcie sami! Mamy nadzieję, że to tylko chwilowe niewyspanie...

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE