Super Bowl 2022 - Halftime Show

i

Autor: youtube.com / Pepsi Halftime Show na Super Bowl

Super Bowl 2022. Co za zestaw na Halftime Show! Kto wystąpi? [WIDEO]

2022-01-21 16:05

Wielkimi krokami zbliża się Super Bowl 2022! Tegoroczny finał ligi NFL uświetni wyjątkowe wydarzenie. W przerwie meczu, czyli podczas tzw. Halftime Show, na scenie pojawi się aż piątka wyjątkowych gwiazd. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zapowiedź wideo!

Z wiadomych powodów odwołano niedawno kilka kolejnych wielkich wydarzeń. Na bliżej nieokreślony termin przełożona została m.in. gala rozdania Złotych Globów. Ale organizatorzy Super Bowl 2022 są dobrej myśli i zapowiadają wyjątkowe Halftime Show. W sieci pojawił się właśnie zwiastun koncertu, jaki uświetni tegoroczny finał rozgrywek NFL. Szykuje się niesamowite show!

Super Bowl 2022. Kto wystąpi na Halftime Show?

Po serii mniej lub bardziej udanych koncertów w przerwie finału ligi futbolu amerykańskiego wreszcie przyszedł czas na prawdziwy hit! W tym roku organizatorzy Super Bowl zebrali aż piątkę wielkich artystów sceny rap i rnb! Koncert w przerwie finału NFL uświetnią: Kendrick Lamar, Eminem, Mary J Blige, Snoop oraz Dr Dre!

Do internetu trafiła zapowiedź wideo tegorocznego Pepsi Halftime Show. Już sam filmik wyreżyserowany przez F. Gary'ego Graya jest gwarancją, że czeka nas wyjątkowe show.

Zobaczcie sami!

Super Bowl 2022 czyli 56. finał o mistrzostwo ligi futbolu amerykańskiego odbędzie się 13 lutego na stadionie SoFi Stadium w kalifornijskim Inglewood.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022