Hailey i Justin Bieber szykują dom na DZIECKO?! Prace już się rozpoczęły!

2021-12-16 13:58

Fani Justina Biebera dobrze wiedzą, że piosenkarz od dawna marzy o zostaniu ojcem. Czyżby ten moment miał nadejść szybciej, niż nam się wydaje? Amerykańska prasa donosi, że Hailey i Justin rozpoczęli pilny remont swojego domu. Krążą plotki, że zmiana aranżacji ma związek z powiększeniem rodziny Bieberów...

Justin Bieber wiele razy wspominał o tym, że chce mieć z Hailey dzieci. I to dużo! Czas leci nieubłaganie - kanadyjski piosenkarz wkrótce skończy 28 lat, a jego żona skończyła niedawno 25. Oboje są już 3 lata po ślubie. Czyżby wkrótce miał nadejść długo wyczekiwany moment, w którym Bieberowie ogłoszą, że zostaną rodzicami?

Bieberowie przerabiają dom

Plotki o ciąży Hailey Bieber pojawiają się w mediach dość regularnie, ale jak dotąd nigdy się nie potwierdziły. Niewykluczone, że tak będzie i tym razem - choć sprawa wygląda dość poważnie. Justin i Hailey zabrali się właśnie za remont domu. Podobno bardzo im się spieszy i zupełnie nie liczą się z kosztami. Za zmianę aranżacji nieruchomości zabrała się uznana firma Zac Taylor Development, która budowała m.in. dla Kris Jenner i Adama Levine.

Jak donosi TMZ, remont domu Bieberów wygląda na poważną inwestycję. Przerabiane będą m.in. kuchnia i łazienki (a posiadłość ma ich aż 10). Dodatkowo para zażyczyła sobie specjalnego basenu relaksacyjnego.

Justin i Hailey Bieber wprowadzili się do swojego nowego gniazdka dopiero niedawno, po tym, jak w sierpniu 2021 kupili je za ponad 25 mln dolarów. Budynek stoi na działce wielkości aż 10 tys. m2, co jak na Beverly Hills jest dość sporych rozmiarów nieruchomością.

Sonda
Myślisz, że Bieberowie szykują się na powiększenie rodziny?
ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE