Złota Piłka 2021: Zendaya pokazała ciało! Znów zaniepokoi fanów?

2021-11-30 10:34

Gala Złotej Piłki 2021, która odbyła się w Paryżu, przyciągnęła nie tylko fanów tego sportu. Pojawiła się tam także plejada gwiazd, w tym Zendaya w niezwykłej kreacji. Czy tym razem też fani powinni zacząć się martwić?

Ze Złotą Piłką do domu po raz kolejny już wrócił Leo Messi. To niezwykle prestiżowa nagroda, o której marzy sporo piłkarzy na całym świecie.

>> Leo Messi gwiazdą gali? NIE! Jego synowie skradli całe show! [WIDEO]

Polska jest również dumna z Roberta Lewandowskiego. Co prawda piłkarz przegrał w starciu z argentyńskim piłkarzem to i tak może być z siebie dumny. Nagroda dla najlepszego napastnika powędrowała do niego! Roberta wspierali nie tylko fani, ale także jego żona Anna, która nawet na ściance dawała mu do zrozumienia, jak bardzo rozpiera ją duma.

Choć to gala sportowa, to nie tylko piłkarze zwrócili na siebie uwagę. Zendaya, która pojawiła się na wydarzeniu w niezwykłej kreacji, również przyciągnęła uwagę. Zwrócono uwagę nie tylko na jej strój, ale także na… wagę!

Przypomnijmy, że jakiś czas temu, aktorce zarzucono, że jest zdecydowanie za chuda. Gwiazda pokazała sporo ciała na gali CFDA.

Czy tym razem będzie podobnie?

Aktorka na tegorocznej gali Złotej Piłki wyglądała obłędnie. Założyła długą, czarną suknię, która całkowicie odkryły jej plecy!

Czy faktycznie nadal jest taka chuda? To już oceńcie sami, przeglądając fotki w naszej galerii. 

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?

Zobacz też: Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na gali Złota Piłka 2021