Robert i Anna Lewandowscy NIE SZCZĘDZILI CZUŁOŚCI na ściance!

2021-11-30 6:21

Anna i Robert Lewandowscy w poniedziałek wybrali się na galę Złotej Piłki 2021, która odbyła się w Paryżu. Na czerwonym dywanie, przed obiektywami aparatów Anna i Robert nie szczędzili sobie czułości. Takie pozy w ich wykonaniu to rzadkość! Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Złota Piłka - to nagroda, o której marzy wielu piłkarzy na całym świecie. W tym roku szansę na nią miał Robert Lewandowski. Jednak finalnie zgarnął ją Leo Messi, który - nie ma co ukrywać - jest już starym wyjadaczem. Tegoroczna Złota Piłka jest siódmą, która trafiła na jego konto. Lewandowski jednak nie opuścił gali z pustymi rękami. Otrzymał nagrodę dla najlepszego napastnika. To również spore wyróżnienie. 

Jednak chyba zarówno Robert jak i Ania liczyli na to, że uda zająć się pierwsze miejsce i tytuł najlepszego piłkarza. Trenerka fitness bowiem zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym pisze, że Robert dla niej i tak jest najlepszy. ;)

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?

Jak donoszą media, Anna Lewandowska pojawiła się na uroczystości w sukni Dolce&Gabbana wartej aż 25 tysięcy złotych! Ania postawiła na modny ostatnio prześwitujący dół. Jak Wam się podobała?

Gala to również czerwony dywan, na którym Ania i Robert spędzili wyjątkowo sporo czasu. Chętnie pozowali do zdjęć w swoich pięknych (i drogich) kreacjach. Co ciekawe zakochani nie szczędzili sobie czułości. To o tyle zaskakujące, że do tej pory na ściankach nie robili tego zbyt często. 

Anna i Robert Lewandowscy całują się na czerwonym dywanie

i

Autor: AP/Associated Press/East News Anna i Robert Lewandowscy całują się na czerwonym dywanie