Złota Piłka 2021: Leo Messi

i

Autor: AP/Associated Press/East News Złota Piłka 2021: Leo Messi

Leo Messi gwiazdą gali? NIE! Jego synowie skradli całe show! [WIDEO]

2021-11-30 6:10

Leo Messi zdobył Złotą Piłkę już po raz siódmy. Mogłoby się wydawać, że jego błyszcząca marynarka skradła całe show, ale nic bardziej mylnego. Zrobili to synowie piłkarza, którzy byli ubrani dokładnie tak samo jak tata! Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Za nami wielka i uroczysta gala Złote Piłki 2021. To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie piłki nożnej. Dziennikarze z całego świata wybierają zawodników, którzy - ich zdaniem - zasłużyli na wyróżnienie. W tym roku najlepszym piłkarzem, po raz siódmy, został wybrany Leo Messi. Szansę na ten tytuł miał też Robert Lewandowski, ale finalnie Lewy “musi się zadowolić” tytułem najlepszego napastnika. 

Leo Messi, jak na gwiazdę w swoim fachu przystało, na galę ubrał się tak, by nikt go nie zapomniał. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Piłkarz na tę okazję wybrał błyszczącą marynarkę, która świeciła i mieniła się w blasku świateł i fleszy. Tak samo ubrani byli synowie argentyńczyka. I to właśnie oni skradli całe show… ;)

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?