Zendaya ubrała się w zbroję. Wyjątkowo nietrafiona stylizacja!

2021-10-07 18:50 es

Wydawało się, że Zendaya nie może zaliczyć modowej wpadki. Z jej boską figurą trzeba się naprawdę natrudzić, żeby zrobić jej krzywdę... A jednak! Aktorka przybyła na rozdanie nagród Women in Film ubrana w... zbroję. Jedno jest pewne. Swoim strojem Zendaya zwróciła uwagę na to wydarzenie!

Zendaya w ostatnich latach bardzo poprawiła swoją pozycję w show-biznesie. Zaczynała jako gwiazda Disneya w programie Taniec rządzi. Później zagrała kilka pomniejszych ról. Dopiero hitowy serial Euforia przyniósł jej ogromną sławę i otworzył drzwi do międzynarodowej kariery.

Za rolę Rue Bennett zdobyła sporo nagród i mnóstwo nominacji. Od czasu sukcesu Euforii Zendaya pojawia się na wszystkich ważnych imprezach branżowych. Nie mogło jej zabraknąć również na gali rozdania nagród Women in Film.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Ukryta za zbroją Zendaya pozuje na czerwonym dywanie

Zendaya przybyła w środę do Los Angeles, by przejść się po czerwonym dywanie podczas rozdania nagród Women in Film. Gwiazda serialu Euforia znalazła się wśród uhonorowanych osób, które pomagają uczynić przemysł filmowy bardziej sprawiedliwym.

Inne kobiety wyróżnione przez organizację to między innymi Sian Heder, scenarzystka filmu Apple TV+ Coda, aktorka Hacks Hannah Einbinder i producentka Ashley Levinson.

Zendaya przyciągnęła uwagę mediów ze względu na swoją dziwaczną stylizację. Aktorka włożyła szarą, obcisłą i zabudowaną suknię do kostek. A na nią... złotą zbroję! Jej nieregularne kształty układają się bardzo niefortunnie, robiąc sporą wizualną krzywdę boskiej figurze aktorki. A może to jakaś alegoria kobiety - wojowniczki, której po prostu nie rozumiemy?

W każdym razie stylizację dopełniły złote kolczyki o nieregularnych kształtach oraz spiczaste, złote szpilki Louboutina.

Zendaya
Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?
NAJNOWSZE