Zendaya

i

Autor: Johns PKI / SplashNews.com/East News

Zendaya i Tom Holland razem na weselu przyjaciela. Wyglądali pięknie!

2021-08-24 9:46

Zendaya i Tom Holland pojawili się razem na weselu przyjaciela. Gwiazdorska para wyglądała przepięknie, czym szybko przyciągnęła uwagę internautów. Zendaya w długiej sukience wyglądała olśniewająco.

Zendaya i Tom Holland to para, która nie schodzi ostatnio z pierwszych stron gazet. Media starają się jak najwięcej dowiedzieć na temat ich związku. Choć para starała się utrzymać swoją romantyczną relację w tajemnicy, to paparazzi szybko poznali prawdę.

Zendaya i Tom Holland zagrali razem w filmie Spider-Man: Homecoming. Od tego czasu fani mieli nadzieję, że tę dwójkę szybko połączy gorące uczucie. No i nie przeliczyli się, co prawda związek pojawił się dopiero po czterech latach, to i tak internauci są zachwyceni takim obrotem sprawy.

Spekulacje na temat ich związku pojawiły się na początku lipca, kiedy to fotoreporterzy przyłapali ich, jak umilają sobie czas, czekając na skrzyżowaniu na światłach. Para oddała się namiętnym pocałunkom, czym dała do zrozumienia, że ich relacja nie jest czysto przyjacielska.

Mimo tego, że świat dowiedział się o ich romansie, to wciąż starają się jak najlepiej chronić swoją prywatność. Jednak nic z tego. W poszukiwaniu jakichkolwiek oznak ich miłosnej relacji zagraniczne media śledzą także social media ich przyjaciół. I tak natrafili na konto przyjaciela pary Estebana Camarillo, który dodał na Insta Story fotkę z wesela. Wśród gości Zendaya i Tom Holland.

Tom ubrany w białą koszulę i garniturowe spodnie a Zendaya w długą suknię. Co tu dużo pisać, oboje wyglądali olśniewająco. Zresztą, zobaczcie sami!

Zendaya i Tom Holland na weselu przyjaciela

i

Autor: instagram.com/estebancamarillo
ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE