Zendaya i Tom Holland są parą! Całowali się w samochodzie

2021-07-03 16:02 es
Zendaya
Autor: Johns PKI / SplashNews.com/East News

Zendaya cieszy się ogromną popularnością, dzięki sukcesowi serialu Euforia, gdzie zagrała główną rolę. Zainteresowanie wzbudza naturalnie także jej życie prywatne. Choć młoda aktorka stara się je chronić... nic z tego. Zagraniczne media donoszą, że Zendaya i Tom Holland są parą! Świadkowie widzieli, jak okazują sobie czułość podczas przejażdżki samochodem.

Serial Euforia okazał się wielkim hitem. Nie tylko podbił serca widzów z wielu krajów świata, ale także przysporzył olbrzymiej popularności obsadzie. Główną rolę grała w nim Zendaya. Gwiazda funkcjonuje w show-biznesie od lat. Zaczynała, jako gwiazda Disneya w serialu Taniec rządzi, gdzie grała razem z Bellą Thorne.

W związku ze sporym wzrostem zainteresowania, media interesują się także życiem prywatnym aktorki. Choć Zendaya stara się chronić prywatność, nie wszystko da się ukryć...

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Zendaya i Tom Holland są parą

Takie wieści docierają do nas zza oceanu. O tym, że są razem, mówiło się od dawna. Gdy Zendaya i Tom Holland pracowali razem nad filmem Spider-Man: Homecoming, mili się ku sobie. Choć oficjalnie niczego nie potwierdzają, zagraniczne media przekonują, że faktycznie są parą.

Zendaya i Tom Holland byli widziani podczas przejażdżki po Los Angeles. Świadek, do którego dotarł portal Page Six, przekonuje, że nie szczędzili sobie czułości, gdy zatrzymali się na światłach!

Patrzył na nią z miłością, czule musnął jej podbródek.

Czytamy.

Page Six donosi także, że Zendaya i Tom Holland byli ostatnio widziani w dzielnicy Silver Lake. To tam mieszka mama aktorki. Czy to znaczy, że sprawy są na tyle poważne, że Zendaya przedstawiła Toma Hollanda rodzinie?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
NAJNOWSZE