Zendaya

i

Autor: Johns PKI / SplashNews.com/East News

Zendaya upomniała dziennikarkę! Jakie pytanie nie spodobało się aktorce?

2021-02-25 23:03

Po ogromnym sukcesie serialu Euforia Zendaya stała się szalenie popularna. A to oznacza udzielanie mnóstwa wywiadów. Podczas jednego z nich padło pytanie, które nie do końca spodobało się aktorce. Zendaya poprawiła dziennikarce i trochę je zmieniła. O co chodziło?

Coraz częściej gwiazdy nie boją się zabierać głosu na ważne, społecznie tematy. Zwiększa się także świadomość co do języka, którym opisujemy rzeczywistość. Zendaya zwraca uwagę na osoby LGBT oraz niebinarne, przypominając wszystkim o języku neutralnym płciowo.

Podczas wywiadu dla Vanity Fair Zendaya musiała skorygować pytanie.

Zendaya poprawiła pytanie w Vanity Fair

Zendaya odpowiadała na The Proust Questionnaire dla Vanity Fair. Jedno z pytań nie spodobało się aktorce.

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

- Co najbardziej lubisz w mężczyznach?

Zendaya wykorzystała okazję, żeby przypomnieć o zachowaniu formy neutralnej płciowo w takich sytuacjach. Gwiazda Euforii poprawiła to pytanie.

- Bardziej podoba mi się osoba. Co ty na to? Och, to jest, tak jest, to takie ważne pytanie. Powiedziałbym, że„ dobroć ”, choć nie jest to najlepszym sposobem na opisanie tego, ale niektórzy są po prostu dobrymi ludźmi i można to po prostu poczuć.

Odpowiedziała Zendaya.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Zendaya zwraca uwagę na neutralność płciową. W 2017 roku wydała neutralną pod względem płci linię mody, a w swoim filmie Spider-Man zadbała o to, aby jej postać była ubrana w niebinarnym stylu.

A tutaj możecie znaleźć cały The Proust Questionnaire, na który odpowiadała Zendaya.

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?