Jak się czuje Tiger Woods? Lekarze z trudem składali złamanie otwarte jego nogi

2021-02-24 19:02 es
Tiger Woods miał wypadek
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Tiger Woods miał poważny wypadek. Golfista podobno nie mógł sam wyjść z auta i trafił do szpitala. Zagraniczne media donoszą, że sytuacja jest poważna, bo jego prawa noga złamała się w kilku miejscach. Golfista przeszedł już operację. Jak się czuje?

Wczoraj Tiger Woods miał wypadek. Golfista rozbił się w Los Angeles. Nie wykluczone, że winna była nadmierna prędkość. Mieszkańcy okolicy określają to miejsce jako "niebezpieczne". Podobno Tiger Woods nie mógł sam opuścić samochodu!

Teraz poznajemy kolejne szczegóły i nic dziwnego, że Tiger Woods nie mógł o własnych siłach wyjść z auta. Jego prawa noga jest w okropnym stanie!

Tiger Woods poważnie uszkodził prawą nogę

Co delikatniejsi nie powinni czytać tego artykułu... Tiger Woods miał dużo szczęścia, że skończyło się "tylko" na urazie jednej nogi. Mimo to jego stan jest poważny.

Dr Anish Mahajan - główny lekarz w Harbor-UCLA Medical Center właśnie wydał oświadczenie opisujące szczegółowo obrażenia golfisty. Tiger Woods doznał poważnych urazów ortopedycznych prawej kończyny. Przeszedł pilną operację prowadzoną przez specjalistów od urazów ortopedycznych.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Rozdrobnione otwarte złamania obejmujące zarówno górną, jak i dolną część kości piszczelowej i strzałkowej zostały ustabilizowane poprzez wprowadzenie pręta do kości piszczelowej. Uraz mięśnia i tkanki miękkiej nogi wymagał chirurgicznego uwolnienia powłoki mięśniowej w celu zmniejszenia nacisku spowodowanego obrzękiem.

Ponadto Dr Mahajan mówi, że Tiger Woods doznał również poważnych obrażeń prawej kostki i stopy - które zostały ustabilizowane „za pomocą kombinacji śrub i szpilek”.

Tiger Woods jest obecnie „przytomny, reaguje na bodźce i dochodzi do siebie w swoim szpitalnym pokoju".

NAJNOWSZE