Diuna: Zendaya jest na ekranie przez 7 minut. Internauci są wściekli

2021-10-26 18:50 es

Diuna to najnowszy film, w którym możemy zobaczyć uwielbianą przez młode pokolenie aktorkę Zendayę. Gwiazda zachwycała podczas imprez premierowych. To właśnie ona była powodem, dla którego wielu widzów w ogóle wybrało się do kina. Teraz są rozczarowani i wściekli. Zendaya w filmie Diuna była na ekranie zaledwie przez kilka minut!

Diuna to nowiutki film z gatunku science fiction. W kinach możecie oglądać go już od kilku dni. To historia o rodzie Atrydów, którzy przybywają na Diunę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji w calutkim wszechświecie. Jednak dla wielu internautów to po prostu film, w którym gra Zendaya.

Aktorka zaskarbiła sobie uwielbienie mnóstwa fanów dzięki roli w szalenie popularnym serialu Euforia. Jej fani ruszyli do kin, by zobaczyć, jak Zendaya wypada w filmie Diuna. W zasadzie trudno to ocenić, bo aktorka jest na ekranie zaledwie przez kilka minut.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Diuna: Zendaya jest na ekranie przez kilka minut

Nie tego oczekiwali jej fani! W zwiastunach aktorka pokazywała się kilka razy, co zasugerowało im, że będzie miała w produkcji swoje 5 minut. Nie sądzili, chyba że będzie to dosłownie 5 minut.

Zendaya gra Chani w adaptacji powieści Franka Herberta. Film trwa 2 godziny i 35 minut. Aktorkę widzimy przez około... 7 minut! To rozczarowało jej fanów.

- Zendaya jest ostatecznie powodem, dla którego zdecydowałem się obejrzeć Diune… Niestety, moja wczesna satysfakcja z początkowej sceny z Zendayą nie trwała długo… Czuję się zdradzony, okłamany, całkowicie oszukany przez Diunę.

- Czekaj... Zendaya ma tylko 7 minut na ekranie w Diune ??? Czy ten film nie trwa 6 godzin?? Do diabła, nie, chciałem to dla niej obejrzeć, ale oszczędzę sobie

- Zendaya była w Diunie przez jakieś 20 minut, chcę odzyskać moje pieniądze

- Miałem oglądać #dune, ale słyszałem, że Zendaya nawet w tym nie jest?

Czytamy na Twitterze.

W odpowiedzi na te wpisy wielu internautów zapewnia, że Diuna to arcydzieło warte zobaczenia, nawet jeśli Zendaya występuje tam tylko przez chwilę.

Namówili Was?

NAJNOWSZE