Premiera filmu Diuna. Zendaya wyglądała ZJAWISKOWO!

2021-10-19 22:02 es

Zendaya pnie się po szczeblach kariery i coś nam mówi, że ta dziewczyna zajdzie naprawdę daleko. Właśnie dziś odbyła się premiera najnowszego filmu z jej udziałem - Diuna. Podczas uroczystości w Londynie Zendaya zachwycała asymetryczną, zabudowaną kreacją.

Zendaya funkcjonuje w show-biznesie już od lat. Zaczynała jako gwiazdka Disneya w programie Taniec rządzi. Jednak nie zdobyła tam większej popularności. Później na szerokie wody wypłynęła dzięki serii Spider-Man. Jednak dopiero główna rola w uwielbianym serialu Euforia sprawiła, że usłyszał o niej cały świat.

Teraz do kin wchodzi kolejna produkcja z udziałem aktorki. W filmie Diuna Zendaya nie gra co prawda głównej roli, ale trudno nie zwrócić na nią uwagi.

Zwłaszcza na czerwonym dywanie podczas premiery w Londynie!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Zendaya w asymetrycznej kreacji na premierze Diuny

Premiera filmu Diuna odbyła się w Londynie. Na czerwonym dywanie spotkały się gwiazdy produkcji, m.in. Timothée Chalamet, Oscar Isaac, Stellan Skarsgård.

Pojawiła się również Zendaya. Pojawiła się i zachwyciła! Gwiazda włożyła kreację od Ricka Owensa. Cekinowa, biała, zabudowana i bardzo imponująca.

Zdaje się, że Zendaya poszła śladem Lady Gagi. Wokalistka podczas swoich premier wkłada kreacje nawiązujące do produkcji, które promuje. W tym przypadku asymetryczne kształty nawiązują do kostiumów w filmie.

Was też zachwyciła Zendaya?

Zendaya
Autor: Rex Features/East News
Zendaya
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE