Zayn Malik wrócił na Instagram! Pierwszy wpis od czasu oskarżeń o przemoc

2021-11-11 21:02

Zayn Malik ma teraz poważne kłopoty wizerunkowe. Po raz kolejny rozstał się z Gigi Hadid. Para rok temu przywitała na świecie pierwsze dziecko. Rozstanie rodziców, to jednak nic przy tym, o co Zayn Malik jest oskażony. Miał uderzyć swoją teściową! Muzyk właśnie wrócił na Instagram, pierwszy raz odkąd padły te oskarżenia...

Zayn Malik jeszcze nigdy nie był w tak poważnych tarapatach... Kilka tygodni temu muzyk po raz kolejny rozstał się z Gigi Hadid. Blisko rok temu zostali rodzicami dziewczynki, którą nazwali Khai. Najwyraźniej to nie wystarczyło, żeby mogli uzdrowić swoją relację.

Jednak rozstanie to nic przy tym, o co oskarżany jest Zayn Malik. Miał pokłócić się z mamą Gigi Hadid tak bardzo, że doszło do rękoczynów!

Zayn Malik pierwszy raz odkąd pojawiły się te oskarżenia, opublikował coś na Instagramie...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Zayn Malik wrócił na Instagram

Kiedy w mediach trąbi o tym, że jesteś oskarżony o przemoc domową, lepiej się nie wychylać. Zayn Malik jednak nie zamierza chować wiecznie głowy w piasek. Muzyk właśnie wrócił na Instagram.

Nie liczcie jednak na obszerne wyjaśnienia czy oficjalne oświadczenie. Zayn Malik wrócił do sieci z powodu... współpracy.

Muzyk opublikował swoje zdjęcie, ogłaszając partnerstwo z gigantem odzieżowym Arnette. Na fotce Zayn Malik ze starannie przystrzyżonym zarostem pozuje w golfie i okrągłych okularach.

- tęsknimy ??

- wspieramy cię ❤️?❤️

- STOIMY ZA TOBĄI! ❤️

- kocham cię

Dodawali mu otuchy fani.

Zayn Malik nie jest pierwszą gwiazdą oskarżaną o przemoc domową. Kto jeszcze?