Zayn Malik, Gigi Hadid

i

Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Zayn Malik pójdzie na odwyk?! Bliscy znają powód agresywnego zachowania

2021-11-04 11:47

Od kilku dni zagraniczne media żyją sprzeczką, jaka wywiązała się między Zaynem Malikiem, a Yolandą Hadid. Piosenkarz został oskarżony o uderzenie niedoszłej teściowej. Teraz bliskie osoby z otoczenia artysty podają prawdopodobną przyczynę jego zachowania. Podobno Zayn od dłuższego czasu jest agresywny…

Drama jaka rozegrała się w rodzinie Gigi Hadid obiegła media na całym świecie. O ile nikogo raczej nie dziwi fakt, że Zayn i Gigi się rozstali, bo ich związek nigdy nie należał do spokojnych, a para wielokrotnie się rozstawała, to za to, oskarżenie wobec Zayna jest dla wielu fanów mega zaskoczeniem.

Piosenkarz został oskarżony przez swoją niedoszłą teściową o napaść. Muzyk miał uderzyć Yolande Hadid i wyzwać ją. Gwiazdor nie przyznaje się do winy, ale i tak został ukarany karą grzywny oraz otrzymał zakaz zbliżania się do mamy sióstr Hadid.

Teraz pojawiły się nowe szczegóły w sprawie. Osoby z bliskiego otoczenia Zayna są niemal pewne, co stoi za agresywnym zachowaniem. Jak podaję media, wtajemniczone osoby o wszystko oskarżają zbyt dużą ilość zażywanej przez Malika marihuany!

Osoba z bliskiego otoczenia miała powiedzieć w rozmowie z The Post, że ex Gigi Hadid miał palić tak dużo trawki, że w końcu stał się agresywny i do tego zaczął mieć problemy z paranoją.

Podobno takie zachowanie ze strony artysty nie jest dla jego bliskich zaskoczeniem. Według serwisów Zayn już dawniej stał się agresywny, a Marihuanę nadużywa od lat…

Myślicie, że odwyk w tym przypadku okaże się konieczny?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Do sieci trafiły zdjęcia celebrytki w objęciach tancerza. Jej ówczesny chłopak stwierdził, że bardzo mu przykro. Ona twierdzi, że rozstali się już "jakiś czas temu'. O kogo chodzi?
ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2