Zac Efron świętuje 33. urodziny! A tak wyglądał na początku kariery

2020-10-18 9:00

Być może niektórym wydaje się, że Zac Efron to wciąż uroczy nastolatek z High School Musical - i z pewnością już zawsze będzie z tej roli, która przecież zmieniła jego życie, pamiętany. Od tamtego czasu minęło jednak bardzo wiele czasu i Zac Efron może pochwalić się wieloma innymi przedsięwzięciami. Właśnie skończył 33 lata!

Fani Zaca Efrona doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kariera była mu po prostu pisana. Zanim o nastolatku usłyszał świat za sprawą jego roli w High School Musical, Zac był już doskonale zapoznany ze światem muzyki. Pasję do musicali zaszczepił w nim jego nauczyciel pianina, który zauważył niezwykły potencjał muzykalnego chłopaka.

Po gigantycznym sukcesie High School Musical Zac Efron przez wiele lat walczył z łatką grzecznego chłopaka. Zanim cały świat przekonał się, że jego talent mogą podziwiać nie tylko nastoletnie dziewczyny, minęło sporo czasu. Dziś jednak jego pozycja w Hollywood jest niezaprzeczalna!

Zac Efron bez tajemnic. Jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 5
W którym roku urodził się Zac?

Zac Efron w młodości

18 października 2020 roku Zac Efron skończył 33 lata. I ma powody do zadowolenia. Po serii mniej lub bardziej udanych komedii w ostatnich latach Zac Efron pokazał prawdziwą aktorską klasę. Wystarczy przypomnieć jego rolę w filmie Król rozrywki z 2017 roku produkcji Podły, okrutny, zły z 2019 roku, w której wcielił się w rolę seryjnego mordercy.

Nie tylko kinem żyje jednak Zac Efron. Gwiazdor jest wielkim fanem sportu i podróży, a swoimi wyczynami na siłowni swego czasu chętnie dzielił się swego czasu na swoim kanale na Youtube.

Z okazji jego urodziny my cofamy się jednak w przeszłość. Pamiętacie, jak zaczynała się kariera Zaca Efrona? Zobaczcie jego zdjęcia sprzed lat!

ESKA XD #005