Lizzo jest od pół roku na diecie wegańskiej! Efekty pokazała na Tik Toku

2020-10-14 13:40 kp
Lizzo
Autor: Rex Features/East News

Wiele można powiedzieć o Lizzo, ale na pewno nie to, że przejmuje się opinią innych na swój temat. Gwiazda wbrew wszystkiemu zrobiła ogromną karierę i pokazała, że mimo figury dalekiej od ideału można się czuć w swojej skórze dobrze i osiągać sukcesy. Pół roku temu Lizzo przeszła na dietę wegańską. Idzie w ślady Adele?

W ubiegłym roku Lizzo szturmem podbiła listy przebojów i zachwyciła fanów swoją niezwykłą energią. Jednym z jej największych wielbicieli szybko został sam Harry Styles, który nawet miał przyjemność występowania z nią na scenie. I choć wokalistce daleko do piękności, które zazwyczaj zostają gwiazdami sceny, nie zapowiada się, by świat szybko o niej zapomniał.

A może to właśnie z powodu swojej ponadprzeciętnej wagi Lizzo została ulubienicą wielu fanów muzyki. Piosenkarka pokazuje, że mimo niedoskonałości czuje się w swoim ciele świetnie i wystarczy zajrzeć na jej profil na Instagramie - gdzie chętnie wrzuca roznegliżowane fotki - że nie ma żadnych kompleksów.

Lizzo po pół roku diety

Oczywiście Lizzo ma też spore grono krytyków, którzy nie zachwycają się pewnością siebie Lizzo, zamiast tego przypominając, że otyłość jest niezdrowa i prowadzi do poważnych chorób, a zachowanie gwiazdy niepotrzebnie ją promuje. Czy to właśnie ich słowa sprawiły, że Lizzo przeszła na dietę? Od pół roku gwiazda je wyłącznie produkty wegańskie!

ESKA XD #005

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wokalistka pokazała na Tik Toku efekty swojej przemiany - najpierw możemy zobaczyć, jak odżywiała się i wyglądała przed dietą, a później - jak teraz. Gwiazda przyznała, że po siedmiu latach bycia wegetarianką na początku lockdownu pozwoliła sobie na jedzenie wszystkiego, na co miała ochotę. Szybko zmieniła jednak dietę i została weganką. Czy widać zmiany? Nie to jest dla Lizzo najważniejsze. Gwiazda przypomniała swoim fanom, by kochali się "na każdym etapie swojego życia".

Zobaczcie video!

NAJNOWSZE