Pojedynek braci! Zac Efron czy jego młodszy brat? Obaj są naprawdę HOT! [SONDA]

2020-09-26 20:06

Świat od lat zachwyca się urokiem Zaca Efrona, a tymczasem jego młodszy brat mógłby być dla niego poważną konkurencją. Dylan Efron równie atrakcyjny, co gwiazdor Baywatch i ma spore szanse na podbicie sieci. Dziś jego profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób, jednak widać tu potencjał na zdecydowanie więcej. Oj, widać!

Zac Efron to niejedyne ciacho w rodzinie! Młodszy od niego o cztery lata Dylan Efron ma spore grono wielbicielek, które regularnie odwiedzają jego profil na Instagramie. Na co dzień o 28-latku nie słyszymy zbyt wiele, jednak być może warto, by to się zmieniło.

Kim jest Dylan Efron? Młodszy brat Zaca Efrona uwielbia najróżniejsze aktywności fizyczne. Na jego profilu na Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia z kolejnych wypraw w góry, gdzie Dylan realizuje jedną ze swoich największych pasji - wspinaczkę. Aktywność odbija się oczywiście na jego sylwetce. Dylan może pochwalić się naprawdę idealnie wyrzeźbioną klatką piersiową, która śmiało może konkurować z mięśniami Zaca, na które przez lata nie mogły się napatrzeć jego fanki.

Co jeszcze wiadomo o bracie Zaca Efrona? Dylan uczęszczał do California Polytechnic State University, gdzie studiował ekonomię, jednak nie wiadomo, jak potoczyły się jego edukacyjne losy. W mediach możemy wyczytać, że jest fanem koszykówki i włoskiej kuchni. Co ciekawe, brat gwiazdora High School Musical ma za sobą randki z... młodszą siostrą Vanessy Hudgens!

ESKA XD #002
Sonda
Którego braci Efron wolisz?

Zac Efron czy Dylan Efron

Zac i Dylan są ze sobą bardzo zżyci, o czym świadczą chociażby wspólne zdjęcia, którymi regularnie dzielą się na Instagramie. A my tymczasem pytamy - który z nich jest bardziej HOT? Przejrzyjcie galerię i zdecydujcie, który z braci Efron jest bardziej w Waszym typie!