Young Leosia otrzymywała groźby śmierci. Teraz konfrontuje się z hejterami

Young Leosia otrzymywała groźby śmierci. Teraz konfrontuje się z hejterami
Autor: Screen z filmu na YouTube: Young Leosia - CROWD/ Young Leosia Young Leosia otrzymywała groźby śmierci. Teraz konfrontuje się z hejterami

Po owocnej współpracy Young Leosia opuściła wytwórnię, w której osiągnęła wiele sukcesów muzycznych. To, że nie została za to pozytywnie odebrana, to mało powiedziane. Spotkała się z ogromną krytyką, a nawet i groźbami śmierci. Artystka nie została jednak obojętna na to, postanowiła zabrać głos i skonfrontować się z hejterami.

Young Leosia przez dłuższy czas była członkinią wytwórni Żabsona. To tam dziewczyna rozpoczęła swoją karierę, stając się jedną z najchętniej słuchanych raperek w Polsce. Nadszedł jednak koniec współpracy, a dziewczyna postanowiła założyć własną wytwórnię "Baila Ella Records". To właśnie poprzez nią wydała swój nowy utwór - Crowd, który nie spotkał się z pozytywnym odbiorem, nie tylko fanów, ale również innych muzyków. Po czasie, gdy rozpętała się burza, Leokadia postanowiła skonfrontować się z hejterami, przy czym można się było dowiedzieć, że niektórzy z nich rzucają w jej stronę groźby śmierci!

Young Leosia - operacja, wiek, wzrost, imię, DJ, szkoła, ulubione piosenki [CIEKAWOSTKI]

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Young Leosia po odejściu z Internaziomale

Po odejściu z wytwórni Żabsona Young Leosia założyła własną, tam też wydała swój najnowszy utwór Crowd, który nie spotkał się z pozytywnym odbiorem, wręcz przeciwnie. Spadek wyników zauważyła influencerka - Wiktoria Jaroniewska. Pod jej wypowiedzią na Twitterze rozpoczęła się burza! Sam Filipek skomentował to słowami, iż modli się, aby był to znak, że słuchacze zaczynają wybierać bardziej ambitną muzykę. Dostał na to odpowiedź od polskiej raperki, WdoWA stanęła w obronie młodej artystki.

Filip Filipek Marcinek - wiek, wzrost, rap, dziewczyna, waga. Kim jest?

Young Leosia otrzymała groźby śmierci

Young Leosia postanowiła skonfrontować się z hejterami po tym, gdy WdoWA stanęła w jej obronie. Dziewczyna na swoim Instastory przyznała, że dostaje groźby śmierci! Stwierdziła jednak, że jest to dla niej motywacja do dalszego tworzenia muzyki, a także, że nie da zabić w sobie wrażliwości przez nieprzychylne jej osoby.

A co do reszty, możecie dalej grozić mi śmiercią. Na wasze nieszczęście jest to dla mnie kolejna motywacja do działania i wydawania muzyki. Być może nie urodziłam się wilkiem, który dużo warczy, tylko dość wrażliwą osobą i na pewno nie dam w sobie tego zabić przez negatywne komentarze w kierunku mojej osoby. Przesyłam dużo miłości i życzę każdemu z osobna wspaniałego dnia.

Young Leosia otrzymywała groźby śmierci. Teraz konfrontuje się z hejterami
Autor: Screen z Instagrama: youngleosia
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE