Wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey będzie można zobaczyć w polskiej telewizji!

2021-03-06 18:00 RD
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

O tym, że Oprah Winfrey przeprowadziła wywiad z Meghan i Harrym mówi się już od dłuższego czasu. WIadomo też, że będzie to bardzo szczery wywiad, w którym zdradzone zostaną tajemnice, a Meghan i Harry nie będą się ograniczać jeżeli chodzi o wyrażanie swoich opinii. Wywiad Oprah Winfrey z Meghan i Harry będzie można również zobaczyć w polskiej telewizji. Na jakim kanale i kiedy? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Internauci nie mają wątpliwości, że wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey, który zostanie wyemitowany 7 marca w najlepszym czasie antenowym, może przyprawić rodzinę królewską o ból głowy. Prowadząca i same gwiazdy wywiadu skutecznie podgrzewają atmosferę w kolejnych zapowiedziach rozmowy. W sieci pojawiły się już nawet zwiastuny wywiadu. Na drugim opublikowanym nagraniu księżna zabiera głos i natychmiast atakuje monarchię! Żona księcia Harry'ego nie ukrywa, że ma do powiedzenia na temat swojej obecności na dworze królewskim naprawdę wiele.

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Oprah Winfrey: Meghan i Harry - wywiad do zobaczenia w jednej z polskich telewizji! 

Premiera wywiadu odbędzie się 7 marca w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. Większość z nas nie ma do niej dostępu, ale w dobie internetu to raczej nie problem. Problemem może być bariera językowa. Wywiad nie będzie bowiem tłumaczony. Nie martwcie się jednak. 

Już dzień później, czyli 8 marca będzie można obejrzeć ten wywiad w polskiej wersji językowej. Emitowany on będzie o godzinie 20:30 w TVN24. 

Będziecie oglądać? 

NAJNOWSZE