Adele jest już oficjalnie rozwódką! Sąd podpisał ostatnie dokumenty

2021-03-05 14:10 kp
Adele w Saturday Night Live
Autor: NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Gdy Adele i Simon Konecki ogłosili swoje rozstanie w kwietniu 2019 roku, czekała ich długa droga do rzeczywistego zakończenia ich małżeństwa. Cały proces rozwodowy trwał prawie dwa lata i wymagał ostatecznego dojścia małżonków do porozumienia. To się udało i sąd orzekł już o rozwodzie pary. Adele to już oficjalnie singielka!

Adele i Simon Konecki przez lata uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par showbiznesu. Wokalistka i jej mąż bardzo cenili sobie życie prywatne i rzadko bywali na salonach. Zamiast tego Adele spędzała czas w domu i opiekowała się swoim synem. Przyzwyczajenia Adele mocno się zmieniły, gdy wiosną 2019 roku rozstała się z mężem i przeniosła do Los Angeles.

Szybko okazało się, że nowe życie Adele bardzo jej służy. Artystka polubiła towarzystwo gwiazd Hollywood i postawiła na drastyczną zmianę - pod okiem trenerów i dietetyków wokalistka schudła 40 kilogramów. Odmieniona pokazała się po raz pierwszy oficjalnie pod koniec roku w show Saturday Night Live.

>> Adele w Saturday Night Live: Fani zachwyceni figurą gwiazdy! [WIDEO]

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Adele oficjalnie po rozwodzie

Teraz w życiu Adele zaszła kolejna, symboliczna już zmiana. Po prawie dwóch latach gwiazda sfinalizowała swój rozwód z Simonem Koneckim. Ex-para doszła ostatnio do ostatecznego porozumienia, które zostało już podpisane przez sędziego. Tym samym Adele już oficjalnie jest rozwódką.

Adele i Simonowi Koneckiemu od początku zależało na tym, by warunki rozwodu i podziału majątku wypracować wspólnie poprzez porozumienie. Byłe już małżeństwo zadecydowało też o wspólnej opiece nad ich 8-letnim synem, Angelo.

NAJNOWSZE