Young Leosia

i

Autor: AKPA // Screen/Twitter/@prawdziwyener Young Leosia zaliczyła wpadkę na koncercie

Celebryci

Wstydliwa wpadka Young Leosi na Juwenaliach. Wszyscy zobaczyli jej biust

2024-05-24 14:27

Young Leosia, młoda raperka, idolka młodego pokolenia, podczas jednego z koncertów plenerowych zaliczyła dużą wpadkę. Gdy wykonywała jeden ze swoich numerów, oczom wszystkich nagle ukazał się jej biust. Nagranie natychmiast obiegło internet. Ten niefortunny incydent zostanie zapamiętany na długo.

W środę i czwartek, 22 i 23 maja 2024, na Stadionie Wrocławskim odbyły się Juwenalia organizowane przez takie uczelnie jak: Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy i Politechnikę. Na scenie wystąpiło wielu popularnych artystów: Bracia Figo Fagot, Fama?, Video, Kacperczyk, Guzior, Tribbs, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, O.S.T.R, Young Leosia i Otsochodzi. Pod sceną zebrało się wielu studentów, a akademicka impreza upływała w wyśmienitej atmosferze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Young Leosia uwieczniła intymny moment z Kacprem Błońskim. Tak potwierdziła plotki o ich związku

Young Leosia prywatnie. Jak mieszka różowowłosa piosenkarka? W jej życiu ważną rolę grają podróże

Young Leosia niechcący pokazała biust

Young Leosia to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Popularność zdobyła w maju 2020 roku, kiedy to wzięła udział w Hot16Challenge2, podbijając serca fanów swoją niepowtarzalną nawijką. Następnie,  po sukcesie singla "Wyspy" jej kariera nabrała zawrotnego tempa, a utwory takie jak "Szklanki", "Hulanki" czy "Jungle Girl" zdobyły uznanie słuchaczy. 25-latka ma na koncie wiele sukcesów, a odchodząc z Internaziomali założyła własną wytwórnię Baila Ella Records,  która wspiera kobiece talenty muzyczne i pomaga młodym raperkom wybić się w branży. Nie oznacza to jednak, że zrezygnowała z robienia własnej muzyki i grania koncertów. Ma za sobą występ, który odbył się na wrocławskich juwenaliach, a jego fragment został opublikowany w sieci. To moment kiedy Leosia zaliczyła garderobianą wpadkę.

Podczas wykonywania jednego ze swoich numerów, kiedy uniosła w górę ręce, opinający jej biust, kusy top, nagle rozpiął się, a oczom wszystkich ukazał się biust raperki. Artystka natychmiast zareagowała. Odwróciła się, zakrywając piersi ręką, a jeden z tancerzy zasłonił ją, aby miała szansę opanować sytuację i niesforną bluzkę.