Young Leosia - operacja, wiek, wzrost, imię, chłopak, szkoła, koncerty. Kim jest?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Young Leosia - Wyspy prod.Borucci / https://www.youtube.com/channel/UCmUBbTrtvBYjmTNKPZYD2qA Young Leosia - operacja, wiek, wzrost, imię, chłopak, szkoła, koncerty. Kim jest?

TEGO O NIEJ NIE WIECIE

Young Leosia - operacja, wiek, wzrost, imię, chłopak, szkoła, koncerty. Kim jest?

2024-05-14 10:18

Young Leosia to młoda, zdolna i ambitna artystka, która zasłynęła w maju 2020 roku - wrzucając do sieci swoją nawijkę w ramach Hot16Challenge2. Jej popularność wzrosła po wydaniu singla Wyspy, za produkcję którego odpowiada Borucci, czyli producent hitów Taco Hemingwaya. Young Leosia opowiadała nam o swojej karierze i przybliżyła kulisy swojego życia. Jesteście ciekawi?

Spis treści

  1. Young Leosia - wiek, rok urodzenia, miesiąc
  2. Young Leosia - chłopak
  3. Young Leosia - operacja
  4. Young Leosia - wzrost
  5. Young Leosia - prawdziwe imię i nazwisko
  6. Young Leosia - DJ
  7. Young Leosia - szkoła
  8. Young Leosia - ulubione piosenki, wykonawcy
  9. Young Leosia - Instagram
  10. Young Leosia - Żabson

Young Leosia - operacja, wiek, wzrost, imię, chłopak, szkoła, koncerty. W zasadzie to wszystko interesuje internautów w temacie tego, kim jest Young Leosia i co robi na co dzień. Popularność młodej artystce przyniosło nagranie wideo, na którym nawija 16-wersowy utwór w ramach wyzwania Hot16Challenge2. Young Leosia w sierpniu 2020 wydała swój pierwszy oficjalny singiel Wyspy, którym zapowiedziała wydanie debiutanckiego albumu. Podpisała kontrakt z Żabsonem i to właśnie w jego wytwórni Internaziomale pojawił się każdy następny materiał. Przynajmniej do jakiegoś czasu, bo później ich drogi się rozeszły. Warto wspomnieć, że zarówno za bit w Hot16Challenge2, jak i utwór Wyspy, odpowiada Borucci, czyli producent kawałków Taco Hemingwaya. Kto to jest Young Leosia? W przeszłości, gdy jeszcze nie była aż tak znana, raperka opowiedziała nam nieco więcej o swojej osobie. Zawodowo jest DJ-ką i koncertowała wspólnie z artystami wytwórni autora hitu Młody boss. Grała imprezy w klubach będąc rezydentką m.in. Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska.

Young Leosia - wiek, rok urodzenia, miesiąc

Ile lat ma Young Leosia? Wiek młodej raperki, o której czuliśmy, że będzie bardzo głośno, nie jest tajemnicą. 13 sierpnia 2024 świętowała 26. urodziny. 

Young Leosia - chłopak

Young Leosia kocha Kacpra Błońskiego i internauci nie mają co do tego wątpliwości. Po raz pierwszy plotki o ich miłości pojawiły się w czasie jednej z gal Fame MMA. Raperka, podczas wywiadu w studio federacji freak-fightowej niespodziewanie mocno wsparła Crushera. Dzień po gali natomiast widziano ich, jak trzymali się za rękę. Później wspólnie polecieli na wakacje. Po drodze dowiedzieliśmy się, co Kacper Blonsky pisał to do Young Leosi, a następnie artystka postanowiła nagrać miłosną piosenkę i po śpiewanych przez nią słowach nietrudno się domyślić, że skierowane są do 26-latka.

Young Leosia kocha Kacpra Błońskiego. Wszystko się wydało. TE SŁOWA o tym świadczą!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek jako Young Leosia

Young Leosia - operacja

Najpopularniejsza polska raperka Young Leosia zamieściła w sieci zdjęcia z sali operacyjnej, czym zszokowała wszystkich swoich fanów. Wszyscy zaniepokojeni szybko zostali uspokojeni, jaki był prawdziwy powód w szpitalu. Wykonawczyni hitu Szklanki zdecydowała się na powiększenie piersi.

Young Leosia - wzrost

Ile wzrostu ma Young Leosia? Artystka ma dokładnie 160 centymetrów wzrostu.

Young Leosia - prawdziwe imię i nazwisko

Jak nazywa się Young Leosia? Tak naprawdę to Sara Leokadia Sudoł!

Young Leosia - DJ

Young Leosia opowiedziała nam o swojej dotychczasowej działalności. Dała znać, że była DJ-ką koncertową Żabsona. Grała imprezy w klubach będąc rezydentką takich miejsc, jak np.: Mewa Towarzyska, Prozak 2.0 i Miłość Kredytowa. Często można było spotkać ją w Hockach Klockach.

Young Leosia - szkoła

Young Leosia śpiewu uczy się od 12. roku życia. W tym czasie skończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Uczęszczała również do szkoły produkcji muzycznej we Wrocławiu, jednak nie udało się jej ukończyć. Artystka powiedziała nam również:

W szkole produkcji uczyłam się tez realizacji dźwięku i jestem po państwowych kursach realizatorskich. Dodatkowo przez cały okres nauki w szkole tańczyłam hip-hop i dancehall

Young Leosia - ulubione piosenki, wykonawcy

Wielu artystów czerpie inspiracje słuchając utworów zagranicznych gwiazd. Inaczej jest w przypadku Young Leosi, która pokazała styl nie do podrobienia w utworze Wyspy. Zdradziła nam, co robi w wolnym czasie oraz jakich wykonawców lubi słuchać:

Jak tylko mam trochę wolnego czasu to staram się nagrywać, jak najwięcej piosenek. Na co dzień słucham dużo rapu i dancehallu, ale lubię tez takich artystów, jak The Weekend czy Frank Ocean

Young Leosia - Instagram

Young Leosia na Instagramie, gdy wyczuliśmy, że będzie wielką gwiazdą i do niej napisaliśmy miała ponad 51 tysięcy obserwujących. Sama obserwowała takich twórców, jak: Timbaland, The Weeknd, 2Chainz, Mata, Quebonafide, czy Young Igi. Od sierpnia 2020 liczba osób, które ją obserwują znacznie wzrosła i obecnie wynosi ponad 850 tysięcy. W trzy lata - doskonały wynik. 

Young Leosia - Żabson

Young Leosia, jako koncertowa DJ-ka Żabsona, sporo podróżowała. Śpiewa o tym w utworze Wyspy, którego teledysk ma ponad 4 miliony wyświetleń. W 2020 roku artystka opowiedziała nam:

Obecnie kończę wakacyjną trasę koncertową z Żabsonem. Będę miała więcej wolnego we wrześniu i na pewno zajmę się w tym czasie intensywnym nagrywaniem piosenek. Wytwórnia, w której wydaję muzykę to Internaziomale. To nowa wytwórnia stworzona właśnie przez Żabsona, a ja jestem pierwszą artystką w niej podpisaną. Niedługo na kanale będą się pojawiać nowe młode talenty

- zdradziła Young Leosia. W listopadzie 2022 drogi tego duetu się rozeszły, a Leosia założyła swoją wytównię Be Records. Jej największe hity to "Szklanki" i "Jungle Girl". Gościnnie sukces odniosła z piosenkami "Malibu Barbie", "No weź", "Piątek wieczór", "Nakaz" i "Boję się kochać". Wypromowała także postać Bambi i wspólnie zrobiły furorę hitem "BFF". Hitem stała się także piosenka pt. Przester.