Najdroższe aukcje od serca WOŚP! Co oferują Małgorzta Rozenek-Majdan lub Radek Kotarski?

2021-01-30 13:55

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 29! Chociaż przez pandemię koronawirusa finał będzie wyglądał inaczej, niż w poprzednich latach, pewien element jest niezmienny. Na Allegro trwają aukcje WOŚP. Rzeczy od serca to propozycje gwiazd i nie tylko. Za co internauci są gotowi zapłacić najwięcej? Bank rozbił Radek Kotarski! Małgorzata Rozenek-Majdan też nieźle sobie radzi. Co wystawili?

Już po raz kolejny zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz 29 Jurek Owsiak i jego ludzie zbierają pieniądze na szczytny cel. W tym roku będzie to zakup urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Jak zawsze organizowane są aukcje WOŚP. Na Allegro trafiają rzeczy od serca. Gwiazdy, które wspierają WOŚP, przekazują najróżniejsze pamiątki, a nawet samych siebie.

Aukcje WOŚP to czasami jedyna w życiu okazja, żeby spędzić trochę czasu z idolem. Na WOŚP gwiazdy przekazują wspólne spacery, kolacje, a nawet wizyty w domu!

WOŚP 2021: aukcje gwiazd

Niektóre aukcje WOŚP osiągają zawrotne ceny. Na razie bank rozbił Radek Kotarski. Inne gwiazdy, które wspierają WOŚP, zostawił daleko w tyle! Jednak dobrze sobie radzą propozycje, które przekazała Małgorzata Rozenek-Majdan czy Iga Świątek.

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20

Zobaczcie w naszej galerii, jakie są najdroższe aukcje WOŚP!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?

Niektóre akcje gwiazd, które już osiągnęły niebotyczne sumy, znajdziecie w naszej poprzedniej galerii. Tam swoje propozycje przekazali Robert Lewandowski i jego żona, Anna Lewandowska. Poza nimi swoje propozycje na WOŚP przekazały takie gwiazdy jak Ewa Chodakowska czy Karolina Pisarek: