Aukcje WOŚP: Radosław Majdan zaprasza na koncert! Dla zwycięzcy mega pakiet

2021-01-26 12:07 mm
Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż jak co roku biorą czynny udział w wielkim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Radosław Majdan z okazji 29. finału WOŚP wystawił na aukcję mega pakiet dla wszystkich fanów polskiej muzyki rockowej. Były bramkarz zaoferował udział w koncercie zespołu IRA z mnóstwem dodatkowych atrakcji. Co dokładnie dostanie zwycięzca licytacji?

Już w niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Jurek Owsiak i jego Fundacja zbierają pieniądze na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tradycyjnie aukcje WOŚP wspierają niemal wszystkie znane osoby ze świata sportu, rozrywki i kultury. Jak co roku w licytacje włączyli się także Majdanowie.

Pisaliśmy już na Hotplota.pl o aukcji Małgorzaty Rozenek-Majdan, która wystawiła na licytację dzień spędzony z nią na wyjątkowej sesji beauty. Fanki żony Radka z pewnością mają o co walczyć... 

Tymczasem mąż Małgosi postawił na licytację, z której ucieszą się wszyscy fani mocnego brzmienia. Radosław Majdan ogłosił aukcję, podczas której można wygrać wspólny wypad z nim na koncert zespołu IRA!

Co dostanie zwycięzca licytacji?

Aukcje WOŚP - wyjątkowy koncert w towarzystwie Radka Majdana

Zwycięzca aukcji zorganizowanej przez Radosława Majdana wybierze się wraz z nim na koncert grupy IRA. Szczęśliwiec, który wygra licytację, będzie zaproszony za kulisy oraz do garderoby zespołu.

To dawka rocka w najlepszym wydaniu i niesamowicie pozytywna energia. A do tego pomagamy tym, którzy tej pomocy potrzebują

- zachęca mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20
NAJNOWSZE