WOŚP 2022: Licytacje gwiazd: Bomba, Gabor, Woźniak-Starak. Co proponują?

2022-01-22 18:52 es

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 30! Finał odbędzie się 30 stycznia. Pomagać można zacząć już teraz. Chociażby biorąc udział w licytacjach. Jak co roku gwiazdy stanęły na wysokości zadania i wystawiły sporo osobistych aukcji. Sylwia Bomba, Viki Gabor czy Agnieszka Woźniak-Starak to tylko niektóre z zaangażowanych gwiazd!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to inicjatywa, której nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. 30 stycznia jej finał odbędzie się już po raz 30! Tym razem pieniądze są zbierane dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Choć punkt kulminacyjny WOŚP 2022 odbędzie się dopiero 30 stycznia, pomagać można już teraz. Zakładając eskarbonki czy wpłacając pieniądze online. Liczne markety czy instytucje mają swoje sposoby na wspieranie WOŚP.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Gwiazdy dla WOŚP 2022

Tradycją są licytacje WOŚP. Na platformie Allegro odbywają się aukcje od serca. Celebryci wystawiają swoje ubrania, wspólne kolacje czy bilety na koncerty.

Sylwia Bomba, Viki Gabor czy Agnieszka Woźniak-Starak to tylko niektóre z zaangażowanych gwiazd! Co w tym roku proponują?

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?

Zobacz też:

NAJNOWSZE