Anna Mucha rozkręca kolejną gastro dramę. 52 ZŁ ZA SAŁATKĘ!

2022-01-16 11:00 es
Anna Mucha
Autor: WBF

Anna Mucha znana jest przede wszystkim jako aktorka. Jednak jej fani wiedzą, że jej kolejną wielką miłością jest jedzenie. Nie raz już rozkręcala internetową dramę, ostro komentując relację ceny do jakości. Tym razem Anna Mucha narzeka na sałatkę, za którą zapłaciła... 52 zł!

Anna Mucha to aktorka znana przede wszystkim z serialu M jak miłość. Choć właśnie z tej produkcji kojarzy ją większość fanów, serce aktorki jest gdzie indziej. Mucha spełnia się głównie w teatrze. Wystawiając koleje spektakle, zjechała Polskę wzdłuż i wszerz.

Podróżując, też trzeba jeść. Anna Mucha chętnie odkrywa restauracje i nowe smaki. Raz po raz komentuje na Instagramie swoje kulinarne odkrycia. Pamiętacie słynną ostryga gate?

Teraz aktorce podpadła...sałatka!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Anna Mucha narzeka na drogą sałatkę

Anna Mucha jest w stałym kontakcie z fanami. Przybyła na Instagram, by poskarżyć się na drogą sałatkę. Za swój posiłek aktorka zapłaciła 52 zł. Jej zdaniem to ostra przesada... Nie dostała nawet grzanek!

To jest sałatka, to jest cała sałatka. Nie, nie więcej, nie że grzanki jakieś dodatkowe. To jest cała sałatka, którą dostałam i za którą zapłaciłam... no zgadujcie! 52 złote! Ożeż ty w modę jeża. Ja nie wiedziałam, że wegetarianizm jest tak w cenie. Kurna... 52 złote za to? Za to? To mój biust jest większy! Porównujcie sobie. 52 złote, Kraków... Cenicie się w tym Krakowie. Każdy grosz.

Mówiła rozżalona Anna Mucha.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE